EU – promyšlený podvod od samotného začátku

Možná to bude znít fantasmagoricky, ale zkusme se zamyslet historicky dále než pár let zpět. Když padly až s údivem bezproblémově bariéry komunismu v podstatě bez krveprolití, vznikl v lidech krásný dojem svobody a demokracie, léta dušené totalitou. Už i tato totalita byla vytvořena proto, aby pár pitomců u moci mohlo držet u „huby“ miliony lidí.

Ilustrační snímek brutálních totalit

Pak se stal ale zázrak. Někdo nebo spíše něco zorganizovalo tzv. revoluci a puče a ejhle, komunistický, razantní a nekompromisní systém zkolaboval prakticky bez jediného výstřelu. Země za zemí ucítila vůni svobody, ale neucítila pach budoucnosti, která byla plánovaná daleko dopředu.

Pak vznikl skvělý projekt jménem Evropská Unie, který měl zabezpečit lidská práva všem bez rozdílu rasy, volný pohyb osob a svobodného podnikání. Ve chvíli, kdy vše na oko začalo fungovat lidé propadli krásné euforii, že je vše v naprostém pořádku. Ovšem nebylo.

Pro srovnání časového rozdílu. Když vyletěly v 70 letech do vesmíru sondy Voyager 1 a 2, nikdo nečekal, že tyto sondy o velikosti několika slunečníků přežijí pár let. Máme rok 2018 a ze sondy 2, která je mimo sluneční soustavu chodí digitální fotografie. V oné době jsme ani nesnili o kalkulačce. Kde byla technika vlád a také kde byl naprogramován systém, který z masy lidí, tedy potenciálních hlupáků nadělal to, co z nich je. Síla této myšlenky, i kdyby byla a já věřím, že je, je vždy považována za paranoidní, minimálně konspirační.

Důkazy lidé nevidí v hlubších souvislostech co by výše uvedeného příměru, ale jen povrchně, že zde v Evropě otupí to, co má podstatně hlubší pozadí. Co to znamená pro srdce Evropy je jednoduché. Návrat otrokářské vyspělejší společností a pod pláštíkem neschopnosti splácet závazky i cílená totalita ve formě zabavování majetků, pokud nejste tak finančně silní to ustát. Znárodnění je zde prostě znova.