Setkání Apolla 11 s UFO je dnes už historickým faktem

Už léta se diskutuje o tom, že když Apollo 11 dne 20. čerevnece 1969 přistálo na Měsíci, že tam byli astronauti sledováni neznámými objekty mimozemského původu. Byli tam sledováni nebo nebyli? V tomto případě NASA, tedy alespoň oficiálně, nic nezveřejnila. Ale už bylo zveřejněno, že astrounti z této mise se ve vesmíru skutečně s UFO setkali! Jen čtěte či poslouchejte:

Ilustrační snímek

Podívejte se prosím například na dokument „Apollo 11, Utajený příběh“ (viz. doporučuji shlédnout). V něm zhruba od 15. minuty dokumentu vypráví přímo astronaut Buzz Aldrin, jak se při cestě na Měsíc, cca tři dny po startu, setkali s neznámým létajícím objektem. Astronauti nevěřili vlastním očím. A tak se snažili o logické vysvětlení, zda to není odpojený třetí stupeň rakety Saturn S-IVB. Ten odhodili o dva dny dřív. A tak se řídícího střediska zeptali, jak může být tento stupeň od nich

daleko. Odpověď z Houstonu zněla, že cca 9600 kilometrů. To však bylo podstatně víc, než vzdálenost jimi pozorovaného objektu. Astronauti také dalekohledem zjistili, že má tvar písmene „L“. A když to tedy všechno shrneme dohromady, setkali se tak na cestě k Měsíci s objektem, jehož původ nebyl do dnešních dnů vysvětlen, tedy s UFO.

A aby tomu nebylo málo, tato událost se setkáním s neidentifikovaným létajícím objektem Apollo 11 ve vesmíru je už součástí i mnohých novějších filmů, které tuto cestu na Měsíc mapují. A co víc v dokumentu je pracovníky NASA navíc přiznáno, že to nebyla jediná taková událost při kosmických letech.

Osobně se domnívám, že když něco takového potvrdí na kameru samotný Buzz Aldrin a otevřeně se o tom vypráví jak v dokumentech, tak ve filmech, je reálnost této události více než jistá. A tak když vám ještě někdo bude tvrdit, že se astronauti ve vesmíru ještě nesetkali s žádným UFO, je to už jen na zasmání. Jako kdyby vám například někdo tvrdil, že žádná objevná cesta Kryštofa Kolumba k Americe se nikdy nekonala. Konala. A zrovna tak, se něco děje tam nahoře ohledně neidentifikovaných objektů.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském