Soukup natrhl ČT prdel

Za mě Jaromír Soukup velmi dobře. Před lety jsme se snažili v magazínu Strategie taky více zaměřovat na aktivity České televize. Pamatuji se, jak se např. Jan Kraus, coby jedna z hlavních přísavek, hodně rozčiloval. Ale neměli jsme tolik času ani peněz. To samé lze říci o ePortálu a textech o „děťátku“ České televize, tedy Člověku v tísni apod.

Jaromír Soukup | foto: TV Barrandov

Je fajn, že se tepání nešvarů ČT ujalo médium s mnohem větším vlivem, než máme my všichni kritici ČT dohromady. Dle reakce Wollnera se Soukup trefil. Česká televize teď jen ochutnává svoji vlastní medicínu. Konečně se také dostala z pozice morálního arbitra do pozice „obžalovaného“. Např. Reportéři mimo těch povedených reportáží mnoho politiků, podnikatelů i stran poškodili. Tak to prostě je.

Česká televize je veřejnoprávní médium a i jako takové musí být připravena na kritiku. Navíc předražené, levicově aktivistické, neobjektivní a propagandistické médium, jehož existence ve skutečnosti nijak úzce nesouvisí s mírou svobody a demokracie v naší zemi, jak teatrálně tvrdí Kavky a jejich příznivci.

Včera Soukup sundal ČT z piedestalu, čemuž lze jenom tleskat. Stejně jako třeba Evropská unie, je ČT nikým nekontrolovaný moloch, který pouze polyká peníze z peněz daňových poplatníků a poté je distribuuje svým milcům. Obejdeme se bez obojího. Jejich čas se jednou naplní, byť se to neobejde bez hodně křiku a pláče.

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském