Bestie opět zvedá hlavu

Podobně jako krátce po válce, té druhé, kdy její, druhdy spřízněné Německo dostalo nasekáno. Jenže co se nepovede napoprvé, to se povede podruhé, nebo potřetí. A z mnoha tlam oné hydry šlehají plameny hněvu – Hněvu a naděje.

číslo bestie

Bestie cítí svou šanci. Co na tom že její číslo není ono klasické 666 ale 7.76. Kdo by na to sázel. Bestie svými chapadly a omamným dechem umí čísla množit. Například o 29.64 nebo, bude li toho zapotřebi tak i o 7.27. Ostatně, nebylo by to prvně. Číslo 7.27 chová k bestii velkou náklonnost z dřívějška. A pak je tu také mocné číslo 10.64, které umí svým jedovatým hlasem plným nesplnitelných slibů nalákat masy do propastných hlubin nicoty.

A tak má bestie opět důvody nadšeně zvedat svou hlavu a poučena z chyb minulých, pomalinku, krok za krokem směřovat k záhubě všeho pozitivního a lidského, co tato planeta nabízí. Jako v minulosti. A když nemůže zpočátku hned dveřmi ani oknem, najde si jinou okliku. Bestie nezná hranic. Když ne celý vnitřek, tak jeho část která kontroluje jinou jeho část.

Kdo nevěřil na bestie a démony, má nyní krásnou příležitost změnit názor. Démoni existují. Prý sloužili vlasti. Sakra, něco jím tam chybí. Vlasti ano ale doplněno o zrádcům. Tedy vlastizrádcům. Kdysi jako teď.

V pohádkách vždy přijede rytíř, který sani usekne všechny hlavičky. Šmik, šmik, šmiky šmik. Jenže my nežijeme v pohádce ale v realitě, kde bestii a litou saň sami zveme k hostině.

A tak bestie zvedá zase hlavu a vypadá to, jakoby to nikomu nijak zvláště nevadilo. Jen v kavárnách prý někdo protestuje. Ale máme dost kaváren?


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském