Presstitutky: Fico se zbláznil, když mluví o Sorosovi; Takže má asi pravdu

Mediální mainstream opět jede. Fico se prý zbláznil, když mluví o Sorosovi. Jasně, ten starý hodný pán vůbec za nic nemůže. Do ničeho se nemontuje. K ničemu se nikdy nevyjadřoval. Fakt jako nikdy nefinancoval žádný projekt, jehož cílem bylo narušit demokratický systém. Nikdy nikomu nic nevnucoval (a už vůbec ne muslimské uprchlíky Evropě). Co mu takhle dát rovnou Nobelovu cenu míru?

Lidské svině – Chumaj Kiska a vyslanec pekel Soros | reprodukované foto: Prague Business Journal

Česká pobočka jeho nadace OSF vůbec nikdy nesponzorovala články na Neovlivni.cz. Členkou správní rady OSF vůbec není Drtinová. Sorosova nadace nikdy neposlala ani pětník Člověku v tísni či Evropským hodnotám. OSF ani náhodou nespolupracuje s celou DVTV na pořádání pořadu Možná přijde i Tonda Blaník.

Soros nikdy ani náhodou neposlal půl mega liber do britské neziskovky, která chce zvrátit brexit. Soros nefinancuje americké demokraty a dlouhodobě nespolupracuje s Clintonovou. Ani náhodou Soros nepodporoval socialisty y Makedonii. V Maďarsku nikdy nebyl a nikdy tam neposílal prachy zdejším neziskovkám. V životě by nepodporoval demošky proti Trumpovi. Soros se totiž nikdy neplete do politiky. Nikdy, rozumíte?

Chce jen v klidu užívat svého důchodu a mít klid na zahradničení. Pěstovat tulipány a okurky na svém záhonku za humny. Vážně nechápu, proč o něm vlastně píšu. Je to úplně obyčejný důchodce, který chce jen důstojně dožít z peněz, které si v potu tváře vydělal v roce 1992, kdy došlo k té úplně bezvýznamné akci s librami.

Dejte tomu hodnému starému pánovi, kterého mocinky moc milují i v Izraeli, pokoj, vy odporní paranoidní antisemité!

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském