Bude Šafr zastřelen jako Kuciak a nebo jsme vyspělejší a zavřeme jej jen do blázince?

Když tak vidím, kolik dobra, lásky a vzepětí občanské společnosti na Slovensku přinesla smrt Jána Kuciaka, tak si říkám…a co Česká republika? Máme snad o takový progresivní vývoj přijít? Kdo z novinářů se obětuje?

Pavel Šafr – takové zbytečné havloidní cosi

Nakonec si myslím, že není třeba nikoho zabíjet. Jsme přece dospělí lidé (skoro ze Západu) a nějak se domluvíme. Viděl bych to teda na Pavla Šafra. S ohledem na jeho prudce se zhoršující psychický stav by stačilo, kdyby tak nějak „jen“ skončil v blázinci.

Už vidím ty billboardy, na kterých má Pavlík svěrací kazajku, v ústech dřívko, a k tomu nějaký ten srdceryvný textík, jak se „snažil hájit ČT, občanskou společnosti a EU proti Putinovým skřetům a jeho křehká duše za to zaplatila daň nejvyšší. …Postavil se do první linie….Za nás, za vás, za evropské hodnoty, za mír ve světě…“

A bojovný transparent? „Zbláznili jste nám Pavlíka Šafra, tu máte přes držku, Putinovy děvky“. Symbolem barevné revoluce by se jasně stal Pavel Šafr v té svěrací kazajce, kterého by třeba mohli přivézt sanitkou na demošku na Václaváku. Rozcuchané vlasy, sotva by se držel, nadopovaný prášky, na nohou, ale stejně by pěstičkou hrozil směrem k Moskvě.

Tím by splnil svoji úlohu a byl odvezen zpátky do blázince. Revoluce by mohla vypuknout. Na pódiu Marta Kubišová se svým songem, Tomáš Halík by oprášil svoji rádiovku a také řekl něco hezkého, Karla Schwarzenberga. považuji za samozřejmost a jako hoste za zahraničí bych to viděl na Magdičku V.

Úplně mám po těle mrazení….čeká nás jaro plné naděje!

PS. Na příštích Českých lvech by se pak umělcí mohli ze solidarity k Pavlovi obléci všichni do svěracích kazajek. To by bylo vážně silné….


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském