Už jste vážně ztratili soudnost. Dvanáctiletá děcka byste měli ze své propagandy vynechat

Mě vedle brutality, omezenosti a dalších sociopatických projevů děsí na jednotlivých režimech jejich nesoudnost. Jako fakt je, milá sorosovská DVTV, nutný natáčet „politické projevy“ dvanáctiletých děcek? Organizátoři těchto ohňostrojů trapnosti, nechytnete se za nos?

Josef Provazník

Jakou to asi má vypovídající hodnotu? Ještě, že jim je tak málo, jinak by je už schramstli Zelení. Jako toho neduživého hocha Jakuba Čecha, který se stal po vzoru Pavlíka Morozova postrachem všech „špatných lidí“.

Babiš považuji za děsivou figuru, ale s takovouto primitivní propagandou, podporovanou neomarxisty z TOPky, Žít Brno, Zelených, Pirátů atd. se ztotožnit nemůžu. Tomu se můj mozek vážně vzpírá.

Omlouvám se za něj, ale asi to už lepší nebude. Když vidím tupou a nesoudnou propagandu, musí to jít hnedle ven. A je jedno, že je namířena proti kašparovi Babišovi. Ti, co za touto propagandou stojí, jsou totiž stejní kašpaři.

Otázka je, která z těchto stran je vlastně více nebezpečnější. Už se v tom začínám nějak ztrácet…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském