Šabatová, Šabatová, jak vy to děláte… její havloidní mozek asi uzrál na vykadění

Tak podle ombudsmanky prý není diskriminace, když České dráhy zřídí kupé vyhrazené čistě pro ženy. No, kdyby šlo o soukromého dopravce, tak bych souhlasil. Ale takhle si tím nejsem jistý. Kór, když stát a jeho úřady vidí diskriminaci za každým rohem a otravují nás s tím 24 hodin denně.

Šabatová jako lidská zrůda

A zase je tady ten dvojí metr. Kdyby majitel hospody zřídil salonek pro „bílé heterosexuální muže“, tak by ombudsmana okamžitě zasáhla. Kdyby majitel bazénu vyhradil místo pouze pro křesťany, tak by se ombudsmanka se svojí snachou teatrálně zahalily do šátku a povykovaly by o diskriminaci muslimů.

A pak je tady další věc. Některým ženám je prý nepříjemné sedět v jednom kupé s muži. Na tento argument Šabatice slyšela nejspíš nejvíc. Může se teď rozehrát hra, že čeští chlapíci jsou vlastně stejní prasáci jako ti muslimové, které „nezdravá část společnosti“ kritizuje kvůli obtěžování, znásilnění a dalším „maličkostem“.

Ombudsmanka a s jejími názory spříznění migrační neziskovky teď budou říkat: „A hele, tak vy pořád obviňujete muslimy z prasáren a přitom jste úplně stejní!! Očekávám, že tohle eso v rukávu vytáhnou brzy. Nakonec i dneska prostoduší sluníčkáři „argumentují“ tím, že i Češi znásilňují…

No a vlastně…..může vůbec Šabatová naznačovat, že muži představují pro ženy nebezpečí? Mohl by někdo něco takového třeba jen naznačit u „muslimů“? Nejenom České dráhy, ale i Šabatové se dopouští diskriminace….Nejlepší je, když neomarxisti ochutnají vlastní meducínu. Takže, kromě moru a souchotin, soudy na ně!


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském | Titulek editorsky upraven