V České televizi z toho měli oči navrch hlavy

Když to nevyšlo s Ruskem, tak je třeba úspěch Trumpa i brexitu shodit jiným způsobem. Byl to prý všechno podvod, uplácení, vydírání atd. Nějaká britská firmička, do které investoval i bohatý donátor republikánů, prý pomohla Trumpovi a brexiterům krádeží profilů na fejsu.

Josef Provazník

Na ČT to včera říkali a měli u toho oči navrch hlavy! Jedním ze svědků je afektovaný homosexuál s růžovým ježkem, který v té firmě dřív pracoval. Ale tak je dobrý, že člověk ví, že nová levice v zádech se Sorosem je čistá jako lilie a nic špatného by nikdy neudělala.

Pamatujte si, že nová levice hraje vždy podle pravidel. Kdyby to tak nebylo, tak by o tom přece liberální média typu ČT, BBC, CNN, The New York Times napsala. Určitě. Jsem si tím absolutně jistý…Nebo se mýlím? Žádná propaganda, strašení, falešné nálepkování, pokusy vyřadit své soupeře nefér způsobem z veřejné diskuze…nic!

To jsem zvědavý, s čím přijdou mediální hyeny, řízené hyenami vyššího stupně, příště. Pokyn zní ale jasně: Zničit krtka…tedy…zničit Trumpa, zničit brexit, zničit odpůrce migrace…zničit …kohokoli, kdo se nehlásí k idejím nové levice.

Páč všichni mimo novou levici jsou šejdíři, podvodníci, šizuňkové, lumpové, rasisti a…Putinovy děvky!


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském