Levicový „kmotr“ se stará o obyčejný lidi

Svět je pro některé voliče úžasně jednoduchý, levice – dobro, pravice – zlo. Každý kdo má cosi společného s levicí je dobrý a vše co dělá, dělá pro obyčejný lidi. Nálepka hovoří za vše. Vlastně dost obvyklý názor hlupáků, kteří vidí svět jen černobíle. Názor v jedné diskuzi byl opravdu velmi zábavný:

Jednalo se o názor na Paroubkova „kmotra“ Petra Bendu, novou posilu do týmu LEV 21. To je ta náhrada za teatrálního Jiřího Šlégra, který využil sitauce a svůj několik měsíců avizovaný odchod proměnil v divadelní hrdinské gesto nesouhlasu. Ti hoši z Paroubkova týmu jsou všichni tak úžasně morálně na výši….

Tým LEV 21, který nikdo nevolil, má teď nového borce. Není to nikdo jiný než sponzor této pidistrany, severočeský “ kmotr“ Benda, kdysi ČSSD. To je důležité, protože tím pádem se z něho stává levicový člověk a nejen to.

Cituji názor z diskuze “ Bendovi fandím, je to sice kmotr, ale vždy se jako člověk levicové orientace staral o obyčejné lidi“ Tak takhle to také myslí levicovým voličům.

Tak už tu nemáme jen levicového prezidenta, levicového ústavního soudce, ale už i levicového kmotra. A všichni to myslí s obyčejnýma lidmi dobře… Jsou i levicový státní zástupci a policajti?

Zdroj: ePortal.cz