Ženské kupé ve vlacích jako reakce na islamizaci?

Četli jste někdy v posledních letech nějaký článek, kde by se psalo o tom, že jsou ženy ve vlakových kupé obtěžovány bílými českými chlápky? Viděli jste aspoň nějaké statistiky, které by něco takového dokazovaly? Nebo aspoň nějaký rozhovor s tzv. „expertem“, který by varoval před zhoršujícím se chováním českých mužů vůči ženám v dopravních prostředcích?

Ilustrační snímek | repro: cd.cz

Já jsem nic takového nezaznamenal. A najednou se začne psát o bohulibosti kupé či taxíků určených jen pro ženy. Jindy hysterická Šabatová je s tím ok. To samé všichni i „experti“ na rovné příležitosti. A zrovinka se tyhle zlepšováky zavádí v době, kdy je podána na ČR žaloba kvůli odmítání uprchlických kvót. Zrovinka v době, kdy nám moudré „elity“ básní o ideální multikulturní společnosti.

Už jsem to tady nedávno psal, ale z čeho mají ženy strach? Fakt se najednou všechny začaly bát bílých mužů? Nebo se tady hraje o to, že tu brzy mezi námi budou i muži poněkud jiných barev? Takoví ti hodní, slušní, vzdělaní a pracovití, co se o nich tak často píše v německých a rakouských médiích v souvislosti s mravnostními delikty?

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském