Seznam nebezpečnějších než Babiš s komunisty dohromady

Největším nebezpečím pro naši svobodu nejsou komunisté, Babiš či snad presstituti typu Palaty, Taberyho a Moravce. Největší zlo představují takoví ti „cool“ liberálové, jako např. trabantový cestoval Přibáň, reklamní mág Jaroš, herec Liška a mnozí další.

Ilustrační snímek

Na první pohled to jsou fajn hoši, kterým byste snad svěřili i PIN své karty. Jakmile ale přijde řeč na multikulti, migraci, ekologii, gender a další neomarxisitcká témata, tak je zle. Všichni naprostí mistři v relativizaci. Schopni hájit nehájitelné až do posledního dechu.

Hlavně, když mohou neustále tvrdit, že jsme všichni stejně špatní i dobří a neexistují mezi námi rozdíly. Rovnostáři a kolektivisté do morku kostí. Jeden se rozplývá nad Klinikou, další podporuje Piráty, jiný si pochvaluje neomarxistickou zrůdnost MeToo.

Označují sami sebe za liberály, ale přitom jsou to obyčejní levicoví radikálové. Sice nerozbíjejí dlažebními kostkami výlohy McDonalda, ale jimi hlásané světonázory jsou ještě mnohem nebezpečnější než pár rozbitých výloh.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském