S těmi „sorošovci“ je to těžké; Nicky řvou, že jsou většina

Orbán získal 133 z 199 parlamentních křesel a neziskovkáři, příznivci levicové opozice, aktivisté a další z této party velkých „EUropanů“ vyjdou do ulic a skandují „My jsme většina. My jsme demokracie“.

Josef Provazník | foto: archív autora

Hm, vedle těch Orbánových 133 křesel má Jobbik dalších 26, takže na socanskou opozici zbývá fakt minimum. Odkdy je minimum hlasů VĚTŠINA? Ani mi moc nesedí ty hlášky o „demokracii“. Když je někdo demokrat, tak by přece měl respektovat výsledky voleb, ne?

A to ještě před pár dny v Evropském parlamentu řešili zprávu nizozemské europoslankyně z nějaké bizarní ultra-levicové pidistraničky, která snad rok zkoumala „stav demokracie a dodržování evropských hodnot“ v Maďarsku.

Hádejte, k čemu došla?:-) No, jasně! Maďarsko je vlastně diktatura a Brusel by s tím měl rychle začít něco dělat. Ještě, že zatím nemáme tu společnou EUropskou armádu, jinak by už asi došlo na výpomoc bratrských vojsk.

Ale Evropská unie je jinak fakt supr záležitost a odejít z ní chce jen naprostý hlupák či agent Kremlu…jasně….

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském