Klára Samková proklela Turka a Česká advokátní komora z ní mučednici

Klára Samková prý dostala za to prokletí tureckého velvyslance od advokátní komory pokutu 25 000 Kč. Upřímně řečeno, tohle její vystoupení bylo příliš hysterické, teatrální a naší věci neprospívající. S takovou si pak kritiky islámu namaže na chleba každá mediální presstitutka i zdotovaný levicový aktivista.

Klára Samková | reprodukované foto: youtube.com

Ale i když jsem to celé považoval za směšné a nedůstojné, to samé si myslím i o té pokutě. Kdyby to samé paní Samková udělala třeba před ruskou ambasádou, kde by proklela Putina, žádná pokuta by nepřišla. Tím jsem si naprosto jistý. Advokátní komora prostě šlápla vedle.

Hádám, že ta pokuta bude nakonec milostivě odpuštěna, ale tohle hloupé „bu bu bu“ si mohla slovutná advokátní komora vážně odpustit. Na mě osobně nedělá žádný velký dojem a tím samým jsem si jistý i v případě Kláry Samkové, ze které tak moudří pání advokáti jen udělali mučednici. To bych od nich tedy čekal víc.

Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském