ODS? No Ty koky…

Ty jo, včera se mě jeden pravdoláskařský kolega z ODS v rámci pravidelného „kočkování“ drze ptal, proč prý radši nejdu ke Svobodným. Budu o tom tedy uvažovat, ale musí mí tam Luboš Zálom předem vyjednat nějakou pořádnou funkci.

Josef Provazník | foto: archív autora

Abych nedopadl jako v ODS, kde jsem jen řadovým členem a dali mě na kandidátce až na 19. místo. Teď je problém, jak jsem ostatně teď říkal na oblastním sněmu našeho MS, že vzhledem ke svému kouzlu osobnosti vyletím třeba na páté místo.

Co na to řeknou moji kolegové? Nebude to dělat zlou krev? Přece není možný, aby bažant jedním máchnutím křídly vyletěl před několik mnohem zkušenějších a zasloužilejších kolegů. Asi se tedy budu v osobní kampani krotit.

Horší slogany, sepranější košile a manželka upeče trochu méně chutné perníčky. Mladý Klaus moc vyčníval a žádnou velkou oblibu mu to nepřineslo. Budu chytřejší, páč chci být oblíbený. Jako jsem doma, v práci, v hostinci, mezi přáteli, mezi spoluhráči…

I když…ehm…..popravdě řečeno…mezi fotbalovými i florbalovými spoluhráči jsem až tak oblíbený nikdy nebyl. Naštěstí ve sprše a tak trochu bohužel na hřišti. Nevím, proč si mysleli, že přihrávat je v týmových sportech tak důležité…