Senátoři ze STANu jsou už jen pro srandu

Člověk jen musí kroutit hlavou nad tím, když se někdo tak vehementně nechce smířit s tím, kdo vyhrál prezidentské volby, jako to dělají senátoři za STAN. Teď už to pánové skutečně přehánějí.

Šašci ze STANu | reprofoto: Senát Parlamentu České republiky


Jsem velice rád, že se lidé v České republice spojili, aby prezidentské volby nevyhrál stoupenec pražské kavárny Jiří Drahoš. Naštěstí to opět vyhrál Miloš Zeman, a tak dalších pět let může být naším panem prezidentem. Ale senátoři za STAN zřejmě neumějí prohrávat. A tak hledají sebevětší nesmysl, aby ho zažalovali z jakési velezrady.

Já jen podotýkám, že pan prezident tím zjištěním jen chtěl znát pravdu. Nic míň, nic víc. Ale za pravdu se asi musí trpět, a tak si pánové ze STAN vymysleli ono obvynění z velezrady. A já se jen tak ptám, co tím dokážou? To, že zpětně pak vyhlásí za vítěze prezidentské klání pana Drahoše? To ústava nedovoluje.

A i kdyby měl pan prezident Zeman opustit svůj úřad dřív nebo po pěti letech, věřím, že pokud bude opět kandidovat někdo, kdo bude bližší Kalouskovi, Sorosovi a vyznavačům multikulturalismu než obyčejným českým lidem, že se proti němu opět ti obyčejní čeští lidé spojí a na Pražský hrad ho hlavním vchodem nepustí.

Ale já si myslím, že to bude až za těch pět let. Protože žádný soud na světě přeci nemůže odsoudit nikoho za velezradu jenom proto, že chtěl znát pravdu. Jak říkám já, tak „pravda a rozum zvítězí na lží na naivitou.“


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském