Chcete bojovat za demokracii? Bojujte proti multikulturalismu!

Jestlipak, vážení aktivisti proti prezidentu Zemanovi, víte, co nejvíce ohrožuje demokracii v Česku? Už slyším: „Zeman“, „Babiš“. Ale kdepak. Největším ohrožením demokracie v Česku je multikulturalistická ideologie.

Libor Čermák

Pokud kdekoliv něco ohrožuje demokracii, tak je to pokaždé většinou nějaká ideologie, ze které mnozí na vyšších místech zblbnou tak, že si myslí, že nad tu jejich ideologii není. Začnou pak například vystupovat proti každému, kdo má rozdílný pohled na skutečnost nebo se i snaží tou svojí ideologií indoktrinovat děti ve školách. A právě znaky této demokracii ohrožující ideologii má v poslední době ten tolikrát omlílaný multikulturalismus.

V bývalé západní Evropě už bohužel multikulturalismus ničí demokracii o sto šest. Každou chvíli se přeci dozvídáme, jak se v tom či kterém státě bývalé západní Evropy dostal někdo před soud za to, že jeho postoj tzv. urazil nějakého vyznavače jisté nábožensko-politické ideologie z jihovýchodu. Každou chvíli také slýcháme, jak se děti ve škole v onom některém státu bývalé západní Evropy musely zúčastnit povinné exkurze mešity. A pokud to někdo odmítne, hrozí jeho rodině sankce. A nebo se tam setkáváme s potlačováním našich původních tradic a naopak až přílišnou glorifikací tradic oněch menšinových kultur.

Ne, tohle všechno skutečně s demokracií nemá nic společného. Takhle naopak vypadá implementace protidemokratické ideologie v praxi. Tohle všechno jsme zažili v 50. letech 20. století, když se ke slovu dostali komunisti. Ti také šli proti lidem jiných politických názorů, kteří pak nezřídka kdy skončili v lágrech za nejtěžších podmínek. Také se socialismem a marxsismem oblbovaly děti ve školách. A také sem byla zkoušena indoktrinace tradic ruskými, například Dědou mrázem místo Ježíška.

Takže vážení přátelé, pokud chcete být aktivní pro zachování demokracie v Česku, jděte v první řadě bojovat proti multikulturalismu. To je ta ideologie, která ohrožuje demokracii u nás. Ne prezdident Zeman. Ale multikulturalismus. Proti tomu je třeba bojovat. Aby u nás nebyli odsuzováni lidi za to, že se dotkly nějaké nadřazenecké nábožensko-politické ideologie z jihovýchodu. Aby tím nemusely být děti indoktrinováni ve školách při nějakých multikulturních programech, ale aby si místo toho měly možnost udělat na věc svůj svobodný názor. A aby nám nebyly vychvalovány cizácké zvyky, tak jak se to dělo v 50. letech s tím Dědou mrázem. Ano, v současné době může jedině boj proti multikulturalismu uchránit demokracii v Česku i v jiných evropských státech.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském