ODS jede. Cikán sem, cikán tam, všude kam se jen podívám, tam je ten cikán

Asi jste zaznamenali, jak Aktuálně.cz udělal z jednoho komentu člena oblastní rady ODS René Franěk velkou kauzu. Zaznělo v něm slovo „Cikánka“ a mediální m.dky už moralizují. Povšimněte si také reakcí šéfa ODS Petra Fialy a předseda místního sdružení, kde je René členem.

To je ta britská princezna?

Zatímco Fajmon dal médiím jasně najevo, že to přes ně řešit nechce, Fiala hned hystericky pokřikuje něco o omluvách a případném vylučování. Netajím se tím, že coby člen ODS jsem s Reném v kontaktu a sdílím jeho názory. Včetně těch velmi kritických vůči Petru Fialovi.

Fialova reakce vzbuzuje dojem, že si chce pan předseda vyřizovat účty s jedním ze svých hlasitých kritiků a nedůstojně k tomu zneužívá tuhle kravinu, kterou mu naservírovali kluci a holky z Aktuálně.cz. Ale už se ničemu v ODS nedivím.

Vedení si běžně vyřizuje své účty s Václavem Klausem mladším přes „stranický“ server Forum24 pomatence Pavla Šafra.

Renému jsem psal, aby se neomlouval. Normální by bylo, aby se Fiala za svého stranického kolegu postavil a vyříkal si to s ním případně v soukromí. Reakce pana předsedy jen potvrzuje, že ti údajní slušňáci ve skutečnosti často žádní slušňáci nejsou.

Spousta lidí očividně neumí číst. Já v tom svém předchozím komentáři vůbec neřešil, jestli je ok nazvat nějakou mulatku „Cikánkou“. Jde tady o to, že v naší společnosti se stalo zvykem dělat z komára velblouda. Média (lidskoprávní aktivisté) dnes a denně rozehrávají své pokrytecké hrátky, jejichž jediným cílem je sejmout nějakého politika či někoho, kdo nějak vyčnívá nad průměr..

Smutné je, když jim na to politici sami naskakují. Petr Fiala měl říci, že fejs koment člena ODS nebude řešit přes média. Nikoli hystericky povykovat, že by měl být RF třeba i vyloučen. Tímto způsobem jen dal najevo podřízenost svou i své strany médiím. Novináři si opět připadají o kousek důležitější. Podařilo se jim vyvolat další konflikt a přitlačit předsedu k silnému výroku. Juchůůů!

Do diskuze pod mým komentem se vrhli „srdnatí bojovníci proti rasism“, kteří ihned začali (nevyžádaně) moralizovat. Nikdo z nich Reného nezná, ale mají samozřejmě jasno. Kdybychom žil za komoušů, už by začali sepisovat petice a požadovali pro něj trest smrti. Ne dvě minutky nenávistí, ale klidně i dva měsíce nenávisti. Až do poslední krve!

A jestli to bylo rasistické či nikoli? Já nevím, protože ve dnešní době je podle lidskoprávních aktivistů rasistické v podstatě všechno. Z označení „rasista/xenofob/islamofob/homofob“ se stal bič na ty, kteří mají odlišné názory. Těmito nálepkami lze démonizovat a případně úplně vyřadit z veřejné diskuze kohokoli.

Přesně takhle postupovali komunisté a fašisté a to samé dělají dnešní „nositelé dobra“ v médiích, neziskovém sektoru a jim spřátelených stran, jako je TOP 09, Zelení, Piráti atd. To se mi t duše protiví a budu proti tomu vždy hlasitě protestovat.

Tak máme v řadách ODS rasistu. Usnesla se na tom (nejenom) čudla ze Šafrova Forum24 Hana Zelená (ten její koment ze 20. května je boží, najděte si jej), která má blízko k některým nejmenovaným členům ODS. Jsem si ale jistý, že v partaji bude těch rasistů mnohem víc.

Nemysleme si, že odhalením jednoho „tupého rasistického hovada“ (ano, i to jsem v jednom komentu četl) bylo spiklenecké rasistické centrum rozprášeno. Jsou tu i takoví, kteří jsou rasisty ve skrytu duše a nedávají to najevo. A to jsou ti plně nejhorší!

Pevně věřím, že odhalením jednoho “ zas.anýho buzíka, svině odéesácké a zkurvenýho fašisty, který si zaslouží být pobodán a okraden cigánem“ (hlas pravdy a lásky promluvil), to neskončilo a s pomocí ctnostných redaktorů Pavlíka Šafra či Marka Wollnera budeme v multikulti očistě pokračovat.

Nakonec i já sám jsem byl jednou svoji stranickou kolegyní nazván stran ePortálu rasistou. Ale nějaký Provazník či Franěk přece nikoho nezajímá.

Tady jde o větší ryby. A to tak, že přímo o vůdce spikleneckého rasistického centra v lůně ODS. Je jím Václav Klaus mladší. Jsem si jistý, že všechny nitky směřují k němu.

Nedávno byl v ZOO Chleby a kdo ví, jestli tam s RF ve volných chvílích mezi posmíváním se osobám s jinou barvou pleti po zdech na klozetu nekreslili háknkrajce.

Suma sumárum, nezapomínejme na VK ml. Je nejvyšší čas s těmito kreaturami v ODS rázně skoncovat.

Ale teď už vážně. Všimněte si, jak se nějaký pitomý koment řeší prakticky všude. Sociální sítě přetékají spravedlivým hněvem proti „tupému rasistickému hovadu“…do toho Česká televize, Aktuálně.cz atd.

Hon na čarodějnice je v plném proudu. Všichni, kdo slyší jméno RF poprvé, mají úplně jasno. Ten člověk nemá ve slušné společnosti co dělat! A samozřejmě ani ve slušné nové ODS. Psovi psí smrt!

Vedení ODS se teď může nepohodlného Reného Fraňka krásně zbavit, protože přece kazí ten…jako….“mediální obraz“ partaje. Konečně pádný důvod!

Jo, politika a média jsou svinstvo a nic na tom nemění, že já osobně provokuji jiným způsobem než RF. O to tady totiž vůbec nejde. To ale „tupá“ masa, která reaguje na první signální, nechápe a nikdy chápat nebude.

Ať už to dopadne jakkoli, mediálním m.dkám se zase povedlo trochu rozčeřit stojaté vody naší společnosti. Přeji těm „investigativcům“ tučné prémie a dvojnásobnou vánoční kolekci na konci roku.

Ať žije mediokracie! Ať žijí slušní lidé! Nechť bídně zhynou všichni rasisté! A…jako….pojďme se už konečně a definitivně zbavit toho mladého Klause…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském