Formující se italská vláda čelí hrozbám a zastrašování ze stran evropských politiků

loading...

Hrozby a vměšování se do interních věcí nové italské vlády se stalo sportem evropských politických eurohujerů. Mattarella nominuje navrhovaného premiéra. Hordy afričanů vyřvávalo, že chtějí peníze a příjem pro všechny – video.
Úspěch Ligy v dalším kraji

Monika Pilloni

Salvini svolal 23. května v Římě poslance a senátory Ligy, aby provedl analýzu politické situace

Pokračuje se v práci na budování populistické vlády ve světle velkého úspěchu Ligy v regionálních volbách, které vedly tento rok k vítězství v regionech Molise, Friuli a s historickými výsledky dokonce v italsko – frankofonní provincii Valle d’Aosta – tam Liga neměla nikdy zastupitele a dnes jich má dokonce 7 (Berlusconi, Giorgia Meloni a PD – ex vládnoucí Demokratická strana nemá ani jednoho). Velký propad 5 hvězd: dnes ve Valle d ́Aosta 10,44% oproti 24% při volbách v březnu.

22.05.2018 Facebook 0:24 SELČ – Matteo Salvini:

Také ve Val D’Aosta historický výsledek pro Ligu, který se stává druhou politickou silou regionu a přechází z nuly na 7 radních ! (Matteo Salvini – Facebook)

Také ve Val D’Aosta historický výsledek pro Ligu, který se stává druhou politickou silou regionu a přechází z nuly na sedm radních! Děkuji Vám, tady jako v Římě nezradíme vaší důvěru.

loading...

Salvini prohlásil: „Vím, že můžu počítat s kompaktností naší skupiny, naší sílu nám každý závidí.“

Mezitím pokračuje práce na jménech členů vlády s cílem „dosadit ty nejlepší osoby na každou pozici a poskytnout tím co nejefektivnější odpovědi na požadavky našich spoluobčanů“.

Nominace premiéra

Prezidentovi Mattarellovi trvalo dost dlouho, než zahájil jednání s vybraným kandidátem na premiéra. Ve skutečnosti se proslýchá, že takzvaným „uzlem“ zůstal a zůstává světově proslulý ekonom Paolo Savona, kandidát na ministra – pro Palác Quirinale (sídlo prezidenta) je totiž příliš euroskeptický.

Profesor Giuseppe Conte dnes přišel na schůzku s prezidentem Sergiem Mattarellou, který si ho zavolal v 17:30 s ohledem na možnou úlohu zformovat novou vládu. Jedná se o první formální krok, který otevírá konkrétní cestu k vytvoření nové vlády.

Conte po cca 2 hodinách jednání tuto funkci dostal a také ji akceptoval:

loading...

Giuseppe Conte po schůzce s prezidentem mimo jiné prohlásil: „Jsem profesor a právník, obhajoval jsem případy různých lidí a nyní obhajuji zájmy Italů na všech evropských a mezinárodních fórech, v dialogu s institucemi EU, s jinými zeměmi a nabízím se jako právník obhájce italského národa. Jsem k dispozici jako“ premiér „, aniž bych se šetřil, s největším odhodláním a maximální odpovědností. Nemohu se dočkat, až mi bude umožněno skutečně pracovat, děkuji všem.“

V příštích dnech bude mít u prezidenta další schůzku, aby předložil návrh jmen ministrů, které následně prezident nominuje do funkce.

Probíhají odhady o nominacích na ministerstva s jedinou jistotou, co se týče Ligy a zvláště Mattea Salviniho, ten by měl jít na ministerstvo vnitra, aby okamžitě reagoval na problém invaze nelegálních migrantů.

23.05.2018, Facebook 13: 15 SELČ – il Giornale – jeden z příkladů dohadů o sestavě vlády:

Na veřejné Fb stránce deníku ilGiornale jsou dohady o nominaci ministrů zobrazeny takto. (ilGiornale – Facebook)

23.05.2018, Facebook 20: 41 SELČ – Matteo Salvini:

loading...

Salvini publikoval na své veřejné stránce: Konečně se začíná!!! V naději, že nebudou žádné další pokusy (z Itálie nebo ze zahraničí), aby se zastavila změna – především práce, především bezpečnost, PŘEDEVŠÍM ITALOVÉ. Již nikdy ničí sluhové. (Matteo Salvini – Facebook)

23.05.2018, Facebook 19: 10 SELČ – Matteo Salvini:

Evropská komisařka Cecilia Malmströmová: Ve vládní smlouvě jsou znepokojivé věci ohledně obchodu. (Matteo Salvini – Facebook)

Každodenní invazivní vměšování do vnitřních záležitostí. Evropská komisařka Cecilia Malmströmová: „Ve vládní smlouvě jsou znepokojivé věci ohledně obchodu”. Znepokojující? Určitě ano pro vás a pro nadnárodní společnosti, které vyrábějí v zahraničí a nečestně konkurují našim obchodníkům, řemeslníkům a podnikatelům.

23.05.2018, Facebook 16: 21 SELČ – Noi con Salvini:

Budeme dávat pozor, abychom ochránili práva Afričanů v Itálii povídal Juncker (NoiConSalvini – Facebook)

loading...

Také Juncker se vměšuje !!! „Budeme dávat pozor, abychom ochránili práva Afričanů v Itálii.“

22.05.2018, Facebook 10:51 SELČ – Matteo Salvini:

Po Francouzích a Němcích je dnes turnus lucemburského ministra zahraničí, Jean Asselborn. (Matteo Salvini – Facebook)

Každodenní invazivní vměšování do vnitřních záležitostí pokračuje. Po Francouzích a Němcích je dnes turnus lucemburského ministra zahraničí, Jean Asselborn: „Doufám, že Mattarella neumožní nové italské vládě, aby zničila veškerou práci udělanou v posledních letech v Evropě.“ Potvrzuji: ať jsou v zahraničí v klidu, o Italy se postaráme my.

21.05.2018, Facebook 15:40 SELČ – Matteo Salvini:

Manfred Weber, vůdce Populárních evropanů také vyhrožuje. (Matteo Salvini – Facebook.)

loading...

Po Francouzích je dnes řada na hrozby z Německa: „Hrajete si s ohněm, protože Itálie je silně zadlužená“ … říká to Manfred Weber, vůdce Populárních evropanů … Ať on myslí na své Německo, o dobro Italů se postaráme sami !

20.05.2018, Facebook 14:19 SELČ – Matteo Salvini:

Francouzský ministr varuje budoucí vládu: nic neměňte, nebo budou problémy. (Matteo Salvini – Facebook)

Francouzský ministr „varuje“ budoucí vládu: nic nezměňte, nebo budou problémy. Další invazivní vměšování do vnitřních záležitostí. Nežádal jsem hlasy a důvěru proto, abych pokračoval na cestě chudoby, nejistoty a imigrace: Italové především!

19.05.2018, Facebook 16:56 SELČ – Matteo Salvini:

Chtějí finanční příjem a azyl pro každého zatímco čvou STOP SALVINI. Říkám: „STOP NELEGÁLNÍM MIGRANTŮM,” celá Afrika se do Itálie nevejde. (Matteo Salvini – Facebook)

loading...

ŠÍLENOST… Chtějí finanční příjem a azyl pro každého zatímco čvou STOP SALVINI. Říkám: „STOP NELEGÁLNÍM MIGRANTŮM,” celá Afrika se do Itálie nevejde. Doufám, že se brzy budu moci pracovat a začít napravovat katastrofy co udělala Demokratická strana – PD z hlediska imigrace.

15.05.2018, Facebook 12:34 SELČ – Matteo Salvini:

Doufáme, že v Itálii nebude žádná změna v oblasti migrační politiky“. Takto se vyjádčil evropský komisař Avramopoulos. (Matteo Salvini – Facebook)

„Doufáme, že v Itálii nebude žádná změna v oblasti migrační politiky“. Takto se vyjádčil evropský komisař Avramopoulos. Tak dost !!! Další nepřijatelné vměšování nevolených. Přijali jsme a vydržovali jich příliš mnoho, nyní je čas na legálnost, bezpečnost a odmítnutí ( vyhoštění) !


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském

Čtěte dále:

Elektronická evidence tržeb každoroční tunelování ... Vyvolávání dojmu, že podnikatelé a živnostníci jsou příčinou řady problémů, má devastující účinky na morálku uměle rozdělované společnosti. Po válce z...
Ostuda v Rakousku pokračuje: Nepřítel režimu nesmí... Odklad rakouských prezidentských voleb, které se měly uskutečnit 2. října, je nejkřiklavějším a nejostudnějším znásilněním demokracie v Evropě v posle...
Vláda připravila další gestapácký zákon Gestapáci zabušili na dveře dědova domku ve tři hodiny v noci a děda je musel pustit do domu, kde bezuzdně řádili. Pokud by odmítl, hrozilo by mu rozm...
V Itálii jde do tuhého. Myslíte, že se to může stá... "Hordy uprchlíků, kteří se dostávají do italských velkoměst i malých obcí jsou naprosto bez jakýchkoliv zábran. Obsazují objekty, u kterých si vyhlédn...
Připravte si peněženky. EU má moc bezdomovců a chc... Evropský parlament vyzval Komisi, aby řešila rostoucí počet bezdomovců v EU. Zároveň s tím zveřejnil informaci o 11 milionech prázdných bytů, zatímco ...
„Evropa je znepokojena xenofobií…“ Ale kdo je ta E... Asi jste si toho taky všimli. Jakmile někde proběhnou volby a uspěje někdo protisystémový, hned odevšaď slyšíme, že se to prý Evropě nelíbí. Ilust...
Komunisté jsou všude kolem nás. Ale opravdu všude... Pro mě osobně život jmenováním vlády s podporou komunistů fakt neskončil. Nemalá část těch, co nejvíc lomí rukama, jsou často pokračovatelé komunistů....
Diktatura eurošmejdů Za novou evropskou směrnicí GDPR, která údajně přináší občanovi novou, silnější ochranu osobních údajů, se skrývá nehorázný a nic neřešící byrokratick...
Další skvělý nápad: „Chytré“ elektroměry jako nový... Václav Danda se zamýšlí nad smutkem bruselských vládců, kterým krachuje jeden projekt za druhým. Pokroková „evropská vláda“ má před jarními volbami do...
Němci nejsou v Německu doma. Musí poslouchat musli... Vlnu nenávisti vyvolal článek kritický k islámu v německém nedělním magazínu deníku Bild. Autor textu se stal terčem vlny nenávisti ze strany muslimů ...
loading...