Ježíš, Skripal, Babčenko. Rozmohl se nám tady takový nešvar, soudruzi: vzkříšení!

Špionážní seriál plný nečekaných parakotoulů s dechberoucím finále zmrtvýchvstání pokračuje. Po heroickém výkonu britských lékařů září ukrajinská tajná služba. K takovému politováníhodné nedopatření dochází maximálně 2x za 10 let!

Arkadij Arkadievič Babčenko – Oživlá mrtvola | repro: FinReport.sk

Po nekonečném příběhu, kdy britský pejsek s kočičkou neustále pečou dort Skripal(pravda trošku skřípající, ale nebuďme moc pintlich) nám ukrajinská tajná služba prostřednictvím médií předvedla další parádní kozelce. Romanticko-špionážním vzkříšením nás obohatila v případě Babčenko. Přičemž u jeho „předešlé avizované“ smrti, kdy byl podle médií nalezen v tratolišti krve svou ženou, bylo takřka obratem ukazováno na, hádejte koho? Stačí jeden pokus, ne? Správně… Rus, Rusko, Kreml, Putin.

Ukrajinská rozvědka řádně vytrollovala i mediální soudruhy u nás, kteří samou pravdoláskou (jim věnovaná píseň ode mě zde), nebyli schopni přestat psát pohoršené články, tweety, příspěvky na FB… V první linii zajisté Bakalova multi-kulti agitátorská klika Martin Fendrych, Ondřej Kundra (mimochodem BISkou usvědčený lhář, ZDE) nebo Ondřej Soukup… ČT jsem neviděl, ale jsem si jistý, že tomu věnovali rovněž patřičnou pozornost, jistě se správným výkladem pravdy. Zajímavé, že obdobně nereagují na odsouzení svého britského „kolegy“ Robinsona během několika hodin na jeden rok nepodmíněně prakticky za to, že jen dělal svou práci… Na to mají soudruzi „novináři“ asi embargo ze shora.

No nic… Ruští sokolníci z „protiruského odboje“ jsou buď nesmrtelní, nebo začíná být Putin lehce senilní, případně jsou evropští lékaři a tajné služby prakticky nepřemožitelní… Nebo je něco shnilého ve státě „dánském“… a „k takovému politováníhodnému nedopatření dochází maximálně dvakrát za deset let…“

Posouzení ponechávám na vás…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském