#metoo na Klinice mezi devianty

Kde má chudák levicová holka aktivistická neomarxistická radikální najít bezpečí, kdy už ty sviňáci bílí hetero(trans)sexuální „operují“ i na Klinice? Proboha, co je tohle za svět? Tohle přece nejni možný!!!

Josef Provazník | foto: archív autora

Jinak musím říct, že představa, jak Feryna, která nenávidí své mužství, znásilňuje tím svým nechtěným bimbasem mladé naivní revolucionářky, které bojují za společné toalety pro všech dvanáct pohlaví, je z mého pohledu stejně surrealistická jako Janda před kamerou.

Doufám, že Feryna napíše také takový kajícný dopis, jako Janda po tom odhalení, že honil před kamerou za prachy. Slíbí, že už fakt žádnou svoji kolegyni neobtáhne a svěří se do péče odborníků. Po chemické kastraci by mohla sepsat nějaké trýznivé básnické pásmo a na pokračování jej publikovat v Respektu…

A ještě by mě zajímalo, jak se k celé věci staví Zelení, páč Feryna je od loňského roku v předsednictvu Mladých zelených. Očekávám ujištění jejich ženských voličů, že s nimi, na rozdíl od Feryny, takhle vyje.ávat rozhodně nebudou.

A jinak varuju předem, že tohle téma budu komentovat minimálně tak další měsíc. Jednoduše proto, že je to prostě strašná řachanda a lze k tomu vymyslet asi tak padesát různých komentů….prostě….lajky zadarmo!

Já už bych jako chtěl, abyste toho/tu/to Ferynu nechali být. Sranda byla, ale teď už jako úplně ubližujeme člověku. A přitom jako člověk by měl jako být na prvním místě, že jo.

I ti nejlepší z nás přece mohou uklouznout. Jedou na černo. Nechají se ovládnout hněvem. Zapomenou zalít květiny. Nevzpomenou si na výročí svatby s manželkou….

….A nebo někoho proti jeho vůli vojedou. A pak ještě dalšího…a ještě dalšího atd.

Kdo jsi bez viny, hoď první kamenem!

PS. Já vám říkal, že tu Ferynu pojedu dlouho. A vy jste mi nevěřili. Tak teď to tady máte, milánkové!