Jestlipak mne také sledujete, páni cenzoři?

Tak jsme se dozvěděli, že Twitter začal blokovat některé antikavárenské odkazy. A tak se ptám, protože i já jsem antikavárnista, zda podobní cenzoři sledují i mne. Moje názory nepatří mezi ty jimi proklamované, a tak je to možné.

Libor Čermák

Jak by měly dle kavárnistů vypadat názory tzv. „normálního člověka“, kterého není třeba cenzurovat? Měl by to být nejspíš antizemanovec, člověk, který nevěří v jakési konspirace, nebojí se propagovat multikulturalismus a je to pokud možno příznivec tzv. liberální pravice, tedy Kalouska nebo STANu. Pokud ale čtete moje blogy, víte, že já z toho nejsem ani jedno. Za našeho pana prezidenta Miloše Zemana bych dal i ruku do ohně. Zajímám se o záhady, ve kterých se specializuji nejvíce na archeoastronautiku, havárie UFO a v poslední době i na mariánská zjevení. A jsem velkým příznivcem existence mimozemských civilizací a života ve vesmíru. Multikulturismus a hlavně ten proislámský multikulturalismus nesnáším. A TOP 09 a STAN bych nejlépe uvítal v propadlišti dějin. Jsem tedy ideální terč pro takovéto bláznivé cenzory.

Například jsem svého času publikoval článek „Byli v pozadí Mohamedova dětství mimozemšťani?“. A pak jsem se o sobě od někud dozvěděl: „Ten Čermák si myslí, že Mohameda ovládali mimozemšťani.“ Tak, aby bylo jasné, já si to nemyslím jen o mytologii arabské. Já si podobné věci myslím i o mytologiích severoamerických, mayských, aztézkých, inckých, antických, egyptských, babylonských, sumerských, indických, čínských, polynézských a dalších. Všude po světě existují mytologie o bozích sestupujících z oblohy. A kdo o tom pochybuje, měl by se s danými mytologiemi podrobněji seznámit. Je to ale můj názor a v demokracii mám na něj právo.

O panu prezidentovi Miloši Zemanovi si myslím, že ze všech poválečných prezidentů toho pro naši zem udělal nejvíc. Je to sebevědomý prezident, který se nenechá ovládat žádnými sorosovci a neomarxisty a jim podobnými, kteří to myslí dobře jen s podivnými, tzv. „utlačovanými“ menšinami. Jde mu v každém případě o český stát a národ. Je to vlastenec, kterému jde i o to, aby naše země šla ekonomicky dopředu. A to se mi na něm nejvíc líbí. Je to můj názor a v demokracii mám na něj právo.

Lituji také ty země, které se už nechaly ovládnout multikulturalismem. Fakt bych jako dítě nechtěl chodit do třídy, kde se mnou chodí víc i příslušníků kultur, které jsou s tou naší kulturou neslučitelné, a které si o sobě myslí, že by měly být nám nadřazené. A pokud si tam někdo myslí opak, tak se stane terčem šikany ze strany vyznavačů těchto idologií. Ze západní Evropy, například z Německa, jsou takové případy známy. Já tak tvrdím, že multikulturalismus je šílená antidemokratická ideologie, ve které jsou největší chudáci právě děti. Je to zkrátka můj názor a v demokracii mám na něj právo.

Takže milí cenzoři. Klidně se na mne zaměřte. Ale, až se na mne zaměříte jako na člověka s „nenormálními“ a vámi „neakceptovatelnými “ názory, co kdybyste se také zkuslili nad něčím zamyslet? A to nad tím, jestli náhodou na těchto a podobných názorech náhodou něco nebude.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském