Co bylo dříve? Slepice nebo vejce? Levičáci: Klec

Žasnu nad tím, jak levicoví aktivisté dokážou vykutat „celospolečenskou“ kauzu z každé kraviny. Přiznám se bez mučení, že slepičky v klecových chovech mě vůbec nedojímají. Je přece jasný, že když chováte 5 000 slepic, že některé přijdou k úhoně. Není v lidských silách zajistit, aby se měla v takovém množství každá slepice jako v bavlnce.

Josef Provazník | foto: archív autora

A na té reportáži ČT mě ještě zaujala jedna věc. Ten maskovaný aktivista bez povolení vnikl do cizího objektu a bez povolení tam natáčel. Když pak o tom jiný podobný pomatenec mluvil na kameru ČT, tak to naprosto bagatelizoval. Prý větší problém jsou ty „umučené“ slepičky. Tak to bych se hádal. Však u soudu taky nejsou brány v potaz důkazy, které jsou pořízené ilegálně, ne?

A tohle je ten samý případ. Ten materiál byl pořízený jen pro rozpoutání hysterie a s cílem být vidět v médiích. O ty slepice těmto šílencům stejně vůbec nejde. Jen chtějí dělat vlny.

Já jsem prostě asi nějaký citově otupělý. Nedojímám se nad slepičkami, ale je mi dost špatně na duši, když překládám z německého tisku příběhy o znásilňování žen a dívek muslimskými migranty. (Ještě jednou sorry za moji citovou vyprázdněnost). Tahle kauza mi přijde stejně absurdní jako ty adopce slepiček, o kterých jsem psal se značným opovržením někdy loni.

Kdyby se radši aktivisté začali zajímat o skutečné problémy, ale to bych asi chtěl moc. Manželství pro homosexuály, Prague pride, muslimské šátky do škol, třetí pohlaví, kvóty pro ženy/pampelišky/hrochy….od začátku až do konce je jejich agenda založená na naprostých krávovinách, ale neméně aktivistická média jim k tomu ještě dávají prostor.

Nemilí levicoví aktivisté, běžte do háje se slepičkami. Kéž byste se dokázali tak dojmout nad oběťmi muslimského teroru. Ale ten přecházíte mlčením a nejapnými poznámkami, že „Evropané také znásilňují“ a „Na silnicích ročně zemře mnohem víc lidí než při teroristických útocích“. Pche!

PS. A na závěr posílám ještě jedno pohrdavé pche směrem k České televizi…a ještě jedno….a ještě jedno…a ještě jedno atd.