Není snad lepší zábavy než Prague Pride; To zase bude nablito

Včera jsme se společně se dvěma kamarády „vypotáceli“ (trochu přeháním pro větší efekt, piv bylo málo) z jedné michelské hospody, zamžikali jsme zarudlými prasečími očky směrem ke slunci a spatřili duhu.

Josef Provazník | foto: archív autora

Ihned nás (jako jednoho muže/ženu/třetí pohlaví) napadlo, že bychom společnou fotkou v chlapáckém objetí mohli (s duhou za zády) tak nějak nekonvenčně podpořit konání Prague Pride.

Zkoušeli jsme to několikrát, ale bohužel tam ta krásňoučká barevňoučká duhička nebyla vidět. Takže se předem omlouvám, že k tomuto komentu nepřikládám důkazní materiál. Moji dva kamarádi jsou stejně staří, plešatí a tlustí, takže by z toho neměly přítomné dámy žádné velké potěšení.

Dávám to sem jen jako takový menší apel pro vás všechny: Foťte se společně se svými přáteli před duhou. A vlastně nejenom s přáteli, ale cizími lidmi všech barev pleti, zvířátky, rostlinkami atd. Každá taková něžná fotka z vás udělá lepšího člověka…

PS: Ukončení letošního Prague Pride právě v den mých narozenin považuji po tom předchozím šestidenním ohňostroji trapnosti za ideální dárek. Nic víc vlastně nepotřebuji.