Paroubkem okouzlené maminky z dětských hřišť?

Bývalý premiér Jiří Paroubek chce v podzimních volbách kandidovat do Senátu za ostravský obvod č.71. Původní scénář kandidatury v dresu ČSSD byl nahrazen variantou nezávislého kandidáta s podporou místní organizace.

Jiří Paroubek
reprodukovaná fotografie z vysílání mediální žumpy plné lejn ČT24

„Velmi nás potěšilo, že se do akce na podporu Jiřího Paroubka zapojili i příznivci z řad občanů. Nosí nám vyplněné archy, maminky z dětských hřišť, mladící ze skateparku i babičky z domovů pro seniory“chvástavě vytrubuje do světa motor celé akce, místopředseda ostravské ČSSD, bývalý poslanec Adam Rykala – zdroj tady.

Na této taškařici není až tak zajímavá osoba Jiřího Paroubka. Tento člověk potvrdil roli velmi pofiderního politika, který i přes opakovaná selhání v minulosti udělá cokoliv pro svůj návrat k moci. Mnohem zajímavější je role režiséra této truchlohry- Adama Rykaly.

Kdo je vlastně Adam Rykala? V roce 2010 se tento „politik“ stal evidentním a prokázaným podvodem nejmladším členem Poslanecké sněmovny – zdroj tady.V následujících letech i přes neuvěřitelné podrazy vůči svým spolu-straníkům (zdroj tady) jeho politická hvězda neustále stoupala. Od roku 2014 jako dobrý žák svých nenasytných stranických učitelů (zdroj tady) bez ostychu přijímá vedle poslanecké prebendy další „trafiku“ v podobě radního v největším obvodu v zemi – Ostravě-Jihu.

Poslední debakl ČSSD ve volbách do Poslanecké sněmovny uzavírá kohoutek vydatného zdroje moci a peněz i tomuto „politikovi“. Není tedy divu, že se dnes urputně bije za kandidaturu Jiřího Paroubka a neváhá do této svojí bitvy o nedůstojnou obživu zatáhnout maminky z dětských hřišť, mladíky ze skateparku i babičky z domovů pro seniory.

Doufejme, že nejenom výše jmenované skupiny obyvatel Ostravy-Jihu dají jednou pro vždy v podzimních volbách do Senátu zřetelně najevo, co si o obou vykutálencích myslí…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském