Co takhle sankce proti státům podporující zrůdnosti multikulturalismu?

Víte co navrhl francouzský prezident Emanuel Macron? Sankce proti zemím, které odmítají migranty. A víte co navrhuje český bloger Libor Čermák? Ten naopak navrhuje sankce proti zemím, které propadly ideologii multikulturalismu.

Libor Čermák

Zhruba před týdnem jsme se dozvěděli, že francouzský prezident Emanuel Macron navrhl sankce proti zemím, které odmítají migranty se zemí z kultur s tou naší neslučitelných. Jó, jeho návrh. Můj však ne. Já bych chtěl Evropské unii narozdíl od pana Macrona navrhnout něco úplně opačného. Sankce na takové země, které ovládl a chrání multikulturalismus pomalu jako nějakou svátost. Podle mého názoru je multikulturismus bezkonkurenčně nej-antidemokratičtější politická ideologie v západním světě současné doby. A jak to myslím s těmi sankcemi? Takto:

1) Indoktrinuje se v té či oné zemi do dětí ve školách povinně multikulturalismus? Například formou multikulturních programů nebo dokonce povinných návštěch mešit? Ano? Bum! Země bude platit sankce za cílenou politickou a politicko-náboženskou indoktrinaci dětí.

2) Indokrtinuje se ve veřejnoprávních sdělovacích prostředcích do lidí přehnaně multikulturalismus? Ano? Bum země bude bude platit sankce za přehnanou propagaci jedné politické ideologie na úkor jiných.

3) Brání ta či která země svobodnému vyjadřování o politicko-náboženských ideologiích s naší kulturou neslučitelných a hlavně jejich kritice? A už tam dokonce došlo k nějakému soudnímu odsouzení takovýchto kritik? Ano? Bum! Země bude platit sankce za porušování svobody slova a demokracie.

4) Podporuje ta či která země praktiky juvenilní justice, kde se s často z velmi absurdních a nepochopitelných důvodů odebírají děti ze svých biologických rodin a nacpou se k nějakým státem schváleným pěstounům? Bum! Země bude platit sankce za velkovýrobu neurotiků jak na straně dětí, tak na straně jejich rodičů.

5) Chovají se soudy a policisté ve té či které zemi při obvinění ze závažného zločinu, například znásilnění, vraždy (a podobně) vstřícněji k příslušníkům s námi neslučitelných kultur, než k normálním evropským lidem? Bum! Země bude platit sankce za nerovný přístup.

A tak podobně bych mohl pokračovat dál. Pěkně by se pak plnila evropská kasa. A to navíc v boji za doboru věc. V boji za demokracii a svobodu slova proti nesvobodě a zrůdnostem multikulturalismu. Když může francouzský prezident navrhovat sankce proti nám, proč bychom zas my nemohli navrhovat sankce proti těmto multikulturalismem ovládaným zemím, aby je to donutilo se od multikulturalismu nějak osvobodit? Nebuďme v tomto někde u zdi! Mějme svoji důstojnost a stůjme za naší pravdou. A navíc tím dokažme, že je něco i na starém dobrém pořekadle, „s čím kdo zachází, s tím také schází“. Že mám pravdu pane Macrone?


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském