To je sranda. ODS se spoléhá na akci Kulový blesk

Nespokojení Sociální demokraté přestoupí k ANO. A nespokojení voliči ANO přejdou všichni k ODS. A pak bude ODS bojovat s ANO o vítězství v příštích olbách. A kam, dovolím se zeptat, přejdou zklamaní voliči ODS?

Fialový stín na ODS | reprofoto: PL

Zatím největšími mistry ve ztrátě voličů byla právě ODS.Ztratila jich, znovu to panu předsedovi zopakuji, více než 1,5 milionu. A někteří z nich, a to je asi pravda, dnes volí ANO, stejně jako někteří nespokojení voliči ČSSD. Ale ODS je nepřesvědčuje proto, že v nich vidí voliče kteří kdysi volili modrou stranu. O své vlastní zklamané voliče ODS nemá zájem. Chce přilákat nespokojené voliče ANO.

Voliči ANO jsou podle pana předsedy levicoví voliči, kteří volili stranu, která je podle něho levicová. A tak, logicky, jim ODS vyjde vstříc, jako přirozená alternativa k hnutí ANO. Bude dělat levicovou politiku, ale bude ji dělat lépe a bude se tomu říkat „Liberální demokracie“, protože to je nejlepší název dne, používají jej všichni..
A v příších volby, podle stratégů ODS, budou o tom, zda bude vládu sestavovat ANO, či ODS.

Koho budou volit bývalí voliči ODS, pana předsedu nezajímá. ODS má plán – ispirovaný filmem „Kulový blesk“. Nebo dětskou hrou „Škatule hýbejte se“.

Ale ten kruh není uzavřen, nevíme, koho budou volit zklamaní dnešní a bývalí voliči ODS. ODS předpokládá, že žádní nebudou. Strana se vyrovnala s minulostí tak dobře, že na ní už zapoměla, stoupá vliv osvědčených tváří a budoucnost je jistá.

Tuhle válku vyhrajeme.