Čeho se v té ODS tak bojí?

V ODS je spoustu kvalitních lidí. A vedle toho samozřejmě i těch druhých. Jako v každé jiné partaji. A právě ti z té druhé party teď dostali hysterák z toho, že bych mohl vynášet nějaké informace z naší tajné fejs skupině, jak jsem včera vyhrožoval.

Josef Provazník | foto: archív autora

Jako by si snad mysleli, že bych čerpal z nějaké facebookové tlachárny, která byla dobrá leda tak pro ePortál.cz.

A nejlepší je, že mi nezvaní hosté z ODS (například takový Karel Bůna) chodí na facebookový profil špiclovat a pak mé komenty kopčí do té skupiny. Aby si jako i jejich plašší kolegové mohli přečíst, co ta zrůda Provazník píše podvratného u sebe na zdi.

A nejlepší je, že někteří při té příležitosti apelují na mé slovo chlapa. Cha cha. Jaké slovo chlapa, když se oni sami (či ti kolem nich) dopouštějí takových podpásovek? Proč bych měl držet slovo, když oni se chovají jako čuňata?

Ničí a zrazují značku ODS i konzervativní pravice. Podlézají našim ideovým nepřátelům a jediné, co zmáknou, je pokřikovat v ulicích po boku Kalouska a Pirátů. Pro tohle jsem zaplatil v březnu 1000 Kč jako členský příspěvek?

Já každopádně sleduji především zájmy své, své rodiny a v rámci politiky zájmy konzervatismu. Pokud se ODS den co den odklání od svých kořenů, proč bych měl být loajální?

Vůči komu a čemu? Vůči podržtaškám současného pomýleného vedení Klusáčkovi, Páté (která ani není schopna vystupovat pod svým jménem), Perlínovi, Bůnovi a podobným podvraťákům? Vůči Miroslavě Němcové, která už úplně ztratila soudnost a je každému jen pro smích?

Houby s octem na kyselo!