Jen děvky od Putina připomínají Kalouskovi, že chtěl vládnout s Paroubkem za podpory komunistů

Já bych chtěl apelovat na ty z vás, kteří neustále připomínají panu Kalouskovi jeho podporu vládě, kterou by tolerovali komunisté, abyste toho nechali. Jen naprostý primitiv a Putinova děvka může současnou situaci srovnávat s tou tehdejší. Teď máme rok 2018 a ne rok 2006, chápete? Jak může někdo srovnávat zkušeného politika Kalouska, který to s námi myslí dobře a Babiše, který to s námi myslí dobře?

Mirďa Kalousek jako správný kořala chlastá rovnou z lahváče | reprofoto: youtube.com

Jak můžete srovnávat KSČM z roku 2006 s tou současnou? Tehdy to byla demokratická a proevropská strana. Je přece jasný jako facka, že jinak by pan Kalousek pro tuto variantu nebyl. Je od vás vážně sprostý připomínat panu Kalouskovi něco z roku 2006. Vážně sprostý a neúctivý. Nesaháte mu ani po kotníky a dovolujete si na něj, jako kdyby to byl poslední slouha páně Schwarzenberga.

Je to jako s těmi rozdíly mezi Zemanem a Junckerem (stran opilosti) a Zemanem a Schwarzenbergem (stran používání vulgarit). Když chtěl vládu s podporou komunistů Kalousek, je to přece úplně jiného, než když ji má Babiš. Cožpak jste tak hloupí, že ani tento zásadní rozdíl necítíte? Babiš je přece hajzl, ale Kalousek moudrý, demokratický a proevropský politik, který to s námi myslí dobře.

Vláda s podporou komunistů dle Mirka Kalouska byla DOBRO. Byla by to ryze demokratická vláda, které mohla naši zemi přinést mnoho dobra a lásky. Ale ta Babišova vláda s podporou komunistů je ZLO a naši zemi jen zplundruje a vrátí ji před rok 1989. Fakt už běžte do háje, jestli vám něco tak triviálního není jasné…

Máte štěstí, že jsem trpělivý člověk…takže

Zkusím ty rozdíly naznačit pomocí smajlíků, aby to pochopili i ti největší hlupáci mezi vámi:

PAN Miroslav Kalousek 🙂 vs. šupák babiš :-(….PAN Miroslav Kalousek 🙂 vs. šupák babiš :-(….PAN Miroslav Kalousek 🙂 vs. šupák babiš :-(….už konečně chápete? Pokud ani teď ne, tak vás prostě mažu…

Politicky negramotné a vůbec skrz naskrz primitivní jedince mít ve svých přátelích nechci!