Pavel Žáček žáček z ODS se vysmívá „koňskému ohunu“ pana Ladislava Jakla. Je Žáček dementní jako Lukeš?

To je taková parádička, když můj stranický kolega Pavel Žáček sdílí video nějakého OMGzine z té konfrontace mezi pány Jaklem a Lukešem, kde se pan americký profesor vysmívá pokrývce hlavy páně Jakla. „OMG! Luxusní stěrka klausovského trolla Jákla v přímém přenosu“, píše se v tom komentu, kde je pan Jakl mj. titulován jako koňský ohon.

Pavel Žáček

Pan poslanec k tomu sice sám nic nedodává, ale když sdílí tento podpásový koment, patrně s ním je ok. Mám se teď vysmát tomu knírku pana Žáčka? Ne, to neudělám, protože jde jistě jen o nějaké nedorozumění. My v ODS jsme slušní hoši a názorovým oponentům (je bizarní, že tím oponentem je Jakl a ne Lukeš) se kvůli jejich vzhledu nesmějeme.

K OMGzine nemám co dodat, protože na jejich úroveň se snižovat nehodlám. A vlastně to samé platí také k panu Lukešovi, se kterým jsem měl jednou tu pochybnou čest dělat rozhovor pro PL. Ten pán je obyčejný fanatik a typický příklad elitáře, který má plná ústy svobody, demokracie a tolerance a přitom se sám chová jako naprostý pitomec.

A mimochodem, když si dělal VK ml. srandu z Karla Schwarzenberga kvůli hymně, to bylo moralizování. Když se Lukeš vysmívá někomu kvůli zjevu, tak je to v pořádku. Proč? Protože Jakl přece patří na druhou stranu barikády a k těmto lidem se není třeba chovat slušně, viďte?

A tyhle tzv. „elity“ se pořád diví, proč je ti (hloupí, nevzdělaní, venkovští….) balíci neberou. Pan profesor Lukeš svým (ne)citovým výlevem krásně ukázal, jak se věcí mají. Díky mu za to!

PS. Je paradox, že Lukeš vystupuje jako velký komunistobijec a pak mu jedna „mánička“ vadí stejně jako kdysi soudruhům…