Smradlaví mužici a pakáž jedna proruská s vlkem a zajícem, vodkou a ruským vejcem

Nemyslete si, vy smradlaví mužici, vy pakáži jedna proruská, vy tupé oběti tupé ruské propagandy, že když už je po výročí, že si zas dneska budete žrát ruská vejce a zapíjet je nějakou lacinou vodkou, jakoby do Prahy 21. srpna 1968 nepřijeli Rusáci.

ну погоди

Nemyslete si, že když už je to 50 let a 1 den, že můžete zapomenout a dál si žít svoje ubohé životy a myslet si, že ten trpajslík (jak včera označila ruského prezidenta „legenda“ české žurnalistiky a moudrá paní Kamila Moučková) nepřipravuje novou invazi.

Nemyslete si, že dneska už můžete začít chytračit a meldovat, že to jako nebyli Rusáci, ale Sověti, Němci, Maďaři, Poláci a Bulhaři a se současným Ruskem to nemá mnoho společného.

Nemyslete si, že jen jediný den po připomenutí si výročí 21. srpna si můžete po obědě nacpat pupky dortem Malakov bez toho, abyste se necítili jako zrádci naši sladké kuchyně.

Nemyslete si, že jen pouhých pár hodin po padesátiletém výročí si můžete jen tak procházet Prahou mezi ruskými turisty bez toho, abyste si před nimi odplivli a pěkně od plic jim vynadali za 21. srpen.

Nemyslete si, že kdy už to jako není na den přesně 50 let, že budete Putinovi říkat jinak než jen „trpajslik“.

Nemyslete si, že dnes, 22. srpna, zapomenete na to, že včera bylo 21. srpna, a vy se jen tak (s rukama založenýma do klína) smíříte s tím, že příští rok v květnu zase mají přijet do Prahy Alexandrovci.

Nemyslete si, že když to výročí bylo včera, tak snad už dneska nepůjdete před ruskou ambasádu a těm zaměstnancům, kteří v roce 1968 možná ani ještě nežili, neřeknete natvrdo, že jsou pěkný svině a měli by se za okupaci Československa stydět….

Nemyslete si, že už dneska večer, jen pár hodin poté, co paní Moučková zasadila smrtící úder Putinovi, můžete svoje děcka usadit k počítači a pouštět jim tam Vlka a zajíce a myslet si, že je to v pořádku.

Nemyslete si, že už dneska se můžete začít vysmívat Jakubu Jandovi, Jaromíru Štětinovi či Pavlu Šafrovi za to, že za každým bukem vidí ruského agenta…

Nezapomeňte, že dneska je to jen 50 let a 1 den poté, co……atd. atd. atd…..