Jsem recidivista. Mohu zpět do ODS nebo mě vyženou do SPD?

Tak jsem zpátky ze své druhé blokace za tento měsíc. Facebook mě tentokrát zablokoval na 3 dny za sdílení článku Daniela Kaisera z ECHO24. Pak se mě fejs vrchnost zeptala, proč si myslím, že to je omyl. Tak jsem to napsal a chtěl odeslat. Poté mi tam vyběhla asi 20x hláška, že moji žádost nemohou zpracovat.

Josef Provazník | foto: archív autora

A pak přišlo další varování, ať už se tu zprávu nesnažím odesílat, nebo mi bude tahle funkce zablokována . Tu zprávu se nakonec odeslat nepodařilo. Na uživatele-recidivisty musí být přísnost…

Ale jinak začínám chápat ty, kteří tvrdí, že opakované zavírání do vězení z kriminálníků lepší lidi neudělá. Poprvé jsem šel do arestu před asi měsícem s údivem, nejistotou, rozhořčením a obavami. Vždyť já jsem byl přece nevinnej!
Podruhé už jsem tohle neřešil. Jsem smířen s tím, že jsem černá ovce a společnost mě chce zničit. Přestal jsem věřit lidem, České televizi, Respektu, sociálním sítím i panu Cukrblíkovi.

Radikalizoval jsem se. Jak jen se může radikalizovat vzorný otec, věrný manžel a poslušný syn.

Dětem jsem přečetl před spaním místo tří jen dvě pohádky, manželce jsem dva dny po sobě nekoupil květiny a rodičům jsem vzpurně odsekl, že jim budu nakupovat jen 3x denně.

Arest se stává mým druhým domovem a já jsem se tam tentokrát vlastně i těšil.

Jen jsem se obával, aby mě nedali mezi nějaké moc velké kriminálníky. Bohužel se tak ale nestalo a mrskli mě k jednomu z nejhorších…

Když se otevřely dveře té smradlavé temné cely, seděl tam na slamníku Pavel Pešan Banovaný z SPD který vyfasoval třicítku. Když dozorce odešel, tak mě společně se svými dvěma pohůnky chytili pod krkem a přinutili složit přísahu věrnosti Tomio Okamurovi.

Odolával jsem dlouho, ale nakonec jsem podlehl násilí a přísahal. Já, coby člen ODS, chápete to? Stydím se na sebe podívat do zrcadla. Stydím se podívat do očí svým stranickým kolegům. Zradil jsem svoji rodnou stranu.
Co teď se mnou bude? Vezme mě ODS zpátky do svého lůna, nebo budu muset odejít do SPD? Nevím…

A ještě musím na závěr (jo, fakt už bude konec) zmínit, že mě Pavel a ti další kriminálníci za ty tři dny naučili hodně špatných věcí. Po 3 dnech arestu, strávených v jejich xenofobní, islamofobní a homfobní společnosti, jsem rozhodně horším člověkem.

Už vlastně ani nejsem člověkem a nepatřím do (slušné-Drahošoidní) lidské společnosti. Jsem jen nenapravitelný recidivista, který se…vlastně už těší, až se zase vrátí mezi své…do arestu…Pavle, Evo, Leo, Romane, Hynku, Jarmilo… držte mi tam místo!