Hon na prezidenta

Když sleduji ten hon na amerického prezidenta, pokaždé si uvědomím jak strašně moc se ten svět za pár desetiletí změnil.

Zeman a Trump s manželkou | reprofoto: vlasteneckenoviny.cz

Není tomu tak dávno co pro většinu Američanů byla na prvním místě Amerika, pak Amerika, pak dlouho nic a zase Amerika. To už dnes neplatí. Sluníčkiádou zasažení levicoví liberálové by dnes nejraději do USA nastěhovali všechny živé tvory této planety, aby se o ně tak nějak po svém mohli postarat.

A tak není divu, že když tomu chtěl pan Trump udělat přítrž, vyrojilo se strašně moc až nepříčetných lidí, kteří by klidně, za zbourání alespoň kousku zdi plotu na mexické hranici, obětovali nějakého republikána a nejlépe z řad místních bezdomovců.

Třeba si řeknete, že teď jsem to možná drobet přehnal, ale rád bych připomněl, že většina těch řvoucích demokratů je placena nějakou nadací či neziskovkou a prokazatelný pokles migrantů je přímo ohrožuje nejen na kariéře, ale i na živobytí celkově. A tak se začaly používat praktiky, na které by ještě před pár lety v USA málokdo pomyslel.

Neskutečně dobře organizované demonstrace proti prezidentovi a jeho agendě. Záškodníci nasazení přímo v Bílém domě, ženy, které poskytly prezidentovi, ovšem tenkrát ještě nebyl prezidentem, nějakou tu sexuální útěchu a dnes nejen, že se přiznávají, že jsou šlapky, ale dokonce i skutečnost, že dostaly zaplaceno, aby se v případě zvolení pana Trumpa nesnížily k tomu, že by na jeho kariéře chtěly vydělat a jejich pikantérie by mohly vést až k velkým personálním obměnám. Stalo se.

Asi nejen Američané se sami sebe ptají co bude dál. Prezident Trump čelí těmto obviněním a útokům s naprosto pohodovým, až ledovým, klidem. A to se jeho odpůrcům strašně těžko překousává.

Já vlastně dnešní článek nechtěl psát o panu Trumpovi, ale poukázat na skutečnost, že díky jeho krokům a „popularitě“ nedostává tolik za uši náš pan prezident. Zkrátka a dobře pro mnoho našich bojovníků za tu jedinou správnou pravdu teď nemá na pana Zemana čas. Je totiž nesmírně důležité, aby se jich všech třicet dostavilo před ruskou ambasádu s protestem a nebo někam pod koně. Kde by rádi poradili americkému prezidentovi, co by měl dělat….

A tak díky tomu má prezident Zeman relativní klid a dalo by se říct, že ho pověst a úkony pana Trumpa zastiňují tak dostatečně, že na něho naši bojovníci skutečně nemají čas a dalo by se napsat, že prozatím je zachráněn. Ale však on zase přijde sedmnáctý listopad a zcela určitě se dočká i on. Věřím, že si naši bojovníci z neziskovek tu hodinku času dopřejí, aby se dostavili na Albertov s nějakou tou kartičkou, rajčátkem a pěkně si zapískají a zařičí..

Myslím, že celý svět očekával s napětím schůzku amerického a ruského prezidenta. Celý normální svět si přeje, aby se jejich vzájemné vztahy urovnaly. Ale je i spousta poblouzněnců, kteří i tento tak dlouho očekávaný krok panu Trumpovi vyčítají a označují ho za podřízení se Rusku. Zajímavé, obzvláště po dalších sankcích..

Fakt by mě zajímalo s kým bojovníci za sluníčkový svět dovolí americkému prezidentovi schůzku, aniž by se pak od nich dočkal kritiky..

Nějaké favority z Německa či Francie mám, ale taky vím, že oni si najdou nějakou tu mouchu i zde…

A na závěr tradiční otázka, kdy asi celý ten politický hon skončí? Prozřením, volbami a nebo to snad skutečně dojde do toho nejhoršího stavu?


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském