Co příště vyletí z německých komínů?

Když budou ve vaší zemi, založené na křesťanství, růst mešity jako houby po dešti a vláda vám bude říkat, že už jenom se k tomu kriticky vyjadřovat je islamofobní a odsouzeníhodné, naštve vás to.

kdesi v Německu..? | foto: pxhere.com

Když zvolíte do Bundestagu Alternativu pro Německu a média, vláda i vůbec celý establishment vás začne označovat za nácky, tak se prostě nebudete cítit moc v pohodě.

Když bude nejmenovaný ministr tvrdit, že byste se měli od muslimů učit toleranci, přirozeně vás taková zhovadilost rozpálí doběla.

Když spáchají ve vaší země přistěhovalci další z řady odporných zločin a vámi zvolení politici se budou místo vyjádření soustrasti pozůstalým a realizaci konkrétních kroků jen starat o to, aby to někdo nezneužil proti jiným přistěhovalcům, tak přestanete své zvolené zástupce úplně respektovat.

Když budou narůstat ve větších městech no-go zóny (už i ofiko média o tom píšou) a vláda bude tvrdit, že nic takového není a vy byste měl o takových věcech držet hubu, budete samozřejmě svírat pěsti.

loading...

Když si budete číst o africkém migrantovi s mačetou, který přepadl dvojici ve stanu, dívku vyvlekl ven a brutálně ji znásilnil, budete lapat po dechu. Protože se to může stát i vám. Kdekoli po celé zemi. Všude jsou totiž uprchlí centra a ubytovny.

Když se dočtete o afghánském migrantovi, který přepadl, utopil a znásilnil mladou studentku medicíny a ještě se ukáže, že lhal o svém věku a jeho pěstouni se o něj vůbec nestarali, smutek a hněv vás prostě a jednoduše ovládne.

Když budete poslouchat političku od Zelených, které chtěla Merkelová do vlády, která otevřeně říká, že se těší, až přistěhovalci přečíslí Němce, nebudete věřit svým očím.

Když budete muset žít ze strachu z teroristických útoků a od vlády poslouchat, že takový je prostě dnešní svět, tak je pošlete do hajzlu.

Když budete číst oficiální zprávy, jak v zemi roste počet salafistů a zpravodajci je místo zatýkání jen monitorují, budete si ťukat na hlavu.

Když se dočtete z knihy bývalého starosty přistěhovalecké čtvrti Neukolln (a pozor, byl členem SPD!), jak z jeho zkušeností přistěhovalci až neuvěřitelným vůbec nerespektují německé zákony a zneužívají liknavosti a nerozhodnosti úřadů, tak se zděsíte.

loading...

Když uvidíte záběry z policejního zásahu proti rozvětveným arabským rodinným klanům z Libanonu, kterým jste zkraje 80. let poskytli azyl, a oni teď prodávají drogy, ilegální do země převážejí migranty, kradou, páchají násilí, atd., tak prostě budete jen stát s otevřenou hubou.

Když dojde k teroristickému útoku a média následně odhalí, že jeho strůjce dostával podporu v řádu tisíců eur na různých místech země, tak prostě neuvěříte.

Když se dozvíte, že se úřadům konečně podařilo po letech deportovat bývalého tělesného strážce a islamistu do jeho rodného Tunisu a soud nařídí, aby byl poslán zpátky z obav, že bude v tuniském vězení mučen, začnete se hystericky smát.

Když sotva vyjdete s penězi a v televize pak vidíte reportáž, jak afghánský migrant dostal pro sebe a své dvě manželky velký dům a ani vlastně nemusí pracovat a chce si přivézt ještě třetí manželku, začnete přemýšlet o tom, jestli jste se neocitli někde v blázinci.

Když čtete o všech těch znásilněních, bordelu, vraždách ze cti, absolutního disrespektu k policii, německým zákonům, tradicím atd, a na druhé straně slyšíte Merkelovou s tím jejím „Wir schaffen das“, tak se prostě naštvete a půjdete to všechno vymlátit.

Gratuluji německým politikům, které ovládla zhoubná ideologie multukulturalismu a politické korektnosti, k vytvoření ideálních podmínek pro občanskou válku a držím palce lidem nejenom z Chemnitzu, ale i dalších německých měst a obcí.

loading...

Čtěte dále:

Co je v EU dovoleno bohovi, není dovoleno volovi a... Musím připsat upřímnosti tehdejšího ministra Karla Schwarzenberga, že kdysi z něj tato moudrost o právech velkých vůči malým státům v nestřežené chvíl...
Mu-Slimáci: Snědé existence zevlují po Praze. Kde ... Letos je tomu pěkných a kulatých 333 let, co se bojovalo u Vídně. Okolo města tehdy leželo na 150 tisíc mužů Kary Mustafy Paši a velice usilovalo o zt...
Bude Šabatová jako čarodějnice upálena? Detektivka... V úterý 23. října začala další, už 20 schůze Poslanecké sněmovny. Zasedání, které by mohlo nečekaně vybočit ze standardní nudy a šedi poslanecké rutin...
Protesty proti cikánům už i v Německu Po Maďarsku, Slovensku, Finsku, Česku, Francii, Kanadě, Itálii a jiných zemích lze z protiromských nálad (jak jinak, na romské straně přece vše v pořá...
Migranti vyhrožují už i u nás Více než čtyři desítky uprchlíků z detenčního zařízení v Drahonicích na Lounsku údajně zahájily hladovku. Tak by nikdo, kdo byl zachráněn před smrtí z...
Novodobí otroci: Soukromý sektor jako otrok vydělá... Platy státních zaměstnanců by se mohly zvýšit už od listopadu. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) ve středu během jednání vlády připustil, že potřebný...
Vetřelcům nepomáhat. Pomůže jim přeci jakýsi Aláh... Po videích a všemožných fotkách a svědectví co jsem viděl opravdu není na místě pomáhat mohamedánům. Zanechávají za sebou odpadky a nenávist. Všude co...
Ahmad Al Mohammed byl prý přijat jako uprchlík pře... Sluníčkáři nás dodnes kárali, že jsme xenofobové, že vyvoláváme paniku, když vyslovujeme obavu, že mezi migranty do Evropy proudí i bojovníci ISIS. Bo...
Migranti und eine Simulantenbande… Před sto lety prohlásila literární postava románu Jaroslava Haška Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, doktor Grünstein "Das ganze tschechisc...
Co je neomarxismus iDnes dnes vydala článek, v kterém se nám snaží namluvit, že neomarxismus v podstatě neexistuje a že je to jen nádávka. Děkuji redakci, že toto téma o...
loading...