Co příště vyletí z německých komínů?

Když budou ve vaší zemi, založené na křesťanství, růst mešity jako houby po dešti a vláda vám bude říkat, že už jenom se k tomu kriticky vyjadřovat je islamofobní a odsouzeníhodné, naštve vás to.

kdesi v Německu..? | foto: pxhere.com

Když zvolíte do Bundestagu Alternativu pro Německu a média, vláda i vůbec celý establishment vás začne označovat za nácky, tak se prostě nebudete cítit moc v pohodě.

Když bude nejmenovaný ministr tvrdit, že byste se měli od muslimů učit toleranci, přirozeně vás taková zhovadilost rozpálí doběla.

Když spáchají ve vaší země přistěhovalci další z řady odporných zločin a vámi zvolení politici se budou místo vyjádření soustrasti pozůstalým a realizaci konkrétních kroků jen starat o to, aby to někdo nezneužil proti jiným přistěhovalcům, tak přestanete své zvolené zástupce úplně respektovat.

Když budou narůstat ve větších městech no-go zóny (už i ofiko média o tom píšou) a vláda bude tvrdit, že nic takového není a vy byste měl o takových věcech držet hubu, budete samozřejmě svírat pěsti.

loading...

Když si budete číst o africkém migrantovi s mačetou, který přepadl dvojici ve stanu, dívku vyvlekl ven a brutálně ji znásilnil, budete lapat po dechu. Protože se to může stát i vám. Kdekoli po celé zemi. Všude jsou totiž uprchlí centra a ubytovny.

Když se dočtete o afghánském migrantovi, který přepadl, utopil a znásilnil mladou studentku medicíny a ještě se ukáže, že lhal o svém věku a jeho pěstouni se o něj vůbec nestarali, smutek a hněv vás prostě a jednoduše ovládne.

Když budete poslouchat političku od Zelených, které chtěla Merkelová do vlády, která otevřeně říká, že se těší, až přistěhovalci přečíslí Němce, nebudete věřit svým očím.

Když budete muset žít ze strachu z teroristických útoků a od vlády poslouchat, že takový je prostě dnešní svět, tak je pošlete do hajzlu.

Když budete číst oficiální zprávy, jak v zemi roste počet salafistů a zpravodajci je místo zatýkání jen monitorují, budete si ťukat na hlavu.

Když se dočtete z knihy bývalého starosty přistěhovalecké čtvrti Neukolln (a pozor, byl členem SPD!), jak z jeho zkušeností přistěhovalci až neuvěřitelným vůbec nerespektují německé zákony a zneužívají liknavosti a nerozhodnosti úřadů, tak se zděsíte.

loading...

Když uvidíte záběry z policejního zásahu proti rozvětveným arabským rodinným klanům z Libanonu, kterým jste zkraje 80. let poskytli azyl, a oni teď prodávají drogy, ilegální do země převážejí migranty, kradou, páchají násilí, atd., tak prostě budete jen stát s otevřenou hubou.

Když dojde k teroristickému útoku a média následně odhalí, že jeho strůjce dostával podporu v řádu tisíců eur na různých místech země, tak prostě neuvěříte.

Když se dozvíte, že se úřadům konečně podařilo po letech deportovat bývalého tělesného strážce a islamistu do jeho rodného Tunisu a soud nařídí, aby byl poslán zpátky z obav, že bude v tuniském vězení mučen, začnete se hystericky smát.

Když sotva vyjdete s penězi a v televize pak vidíte reportáž, jak afghánský migrant dostal pro sebe a své dvě manželky velký dům a ani vlastně nemusí pracovat a chce si přivézt ještě třetí manželku, začnete přemýšlet o tom, jestli jste se neocitli někde v blázinci.

Když čtete o všech těch znásilněních, bordelu, vraždách ze cti, absolutního disrespektu k policii, německým zákonům, tradicím atd, a na druhé straně slyšíte Merkelovou s tím jejím „Wir schaffen das“, tak se prostě naštvete a půjdete to všechno vymlátit.

Gratuluji německým politikům, které ovládla zhoubná ideologie multukulturalismu a politické korektnosti, k vytvoření ideálních podmínek pro občanskou válku a držím palce lidem nejenom z Chemnitzu, ale i dalších německých měst a obcí.

loading...

Čtěte dále:

Globalisté jim jdou po krku: Generace identity bud... Organizace Identitární generace pronajala loď, která je na cestě do Středozemního moře. Mohla by se stát nejhorší noční můrou neziskovek, které v této...
Nemám hrůzu z dvaceti tisíc Turků, ale z jejich ně... O víkendu se v německém Kolíně konala mohutná demonstrace na podporu novodobého diktátora a jak se postupem času ukazuje i tyrana vlastního národa, Er...
„Evropa je znepokojena xenofobií…“ Ale kdo je ta E... Asi jste si toho taky všimli. Jakmile někde proběhnou volby a uspěje někdo protisystémový, hned odevšaď slyšíme, že se to prý Evropě nelíbí. Ilust...
500 uprchlíků měsíčně? Nic než trik bývalé svazačk... Ona to z dob NDR socialismu, jako bývalá funkcionářka FDJ, (obdoba našeho SSM) velmi dobře zná. Jsou to taková opatření, aby se vlk nažral a koza zůst...
Turecké referendum: Sultanát pro zločince Erdogana... Včera proběhlo v Turecku referendum, kdy turečtí voliči rozhodovali o osudu Turecka, zda bude jejich osud svěřen výlučně do rukou Erdogana, či nikoliv...
Euro, Schengen a kvóty na uprchlíky: Tři pilíře po... Některé věci, jejichž souvislosti člověk vůbec nechápal, se najednou stanou zcela zřejmými. Jakoby je osvítilo jinak polarizované světlo, při kterém d...
Pro Němce jsme slovanský ksindl Hodně lidí tady buď nezná dějiny, nebo je jim jedno kdo jsou a co jsou, rádi zapomínají na staré křivdy a lezou do zadku germánským národům, kteří na ...
Polsko následuje Maďarsko. Migranty odmítá a kultu... Polsko se díky nové vládě vydalo maďarskou cestou, tudíž cestou odmítání uprchlických kvót, odporem vůči EU a snahou o větší samostatnost. Což je podl...
Athénský Majdan se zatím odkládá. Německo drtí Řec... Michal Semín komentuje vyjednávání o nesmyslném udržování Řecka v eurozóně a přináší pozoruhodná zjištění o tajemném pozadí řeckého ministra financí...
Nesouhlas s migrací, či slib jejího omezení, jsou ... Nizozemský poslanec Geert Wilders stane před soudem, kde bude čelit obvinění z diskriminace a podněcování k nenávisti. Sdělil to haagský tribunál, kte...
loading...