Co příště vyletí z německých komínů?

loading...

Když budou ve vaší zemi, založené na křesťanství, růst mešity jako houby po dešti a vláda vám bude říkat, že už jenom se k tomu kriticky vyjadřovat je islamofobní a odsouzeníhodné, naštve vás to.

kdesi v Německu..? | foto: pxhere.com

Když zvolíte do Bundestagu Alternativu pro Německu a média, vláda i vůbec celý establishment vás začne označovat za nácky, tak se prostě nebudete cítit moc v pohodě.

Když bude nejmenovaný ministr tvrdit, že byste se měli od muslimů učit toleranci, přirozeně vás taková zhovadilost rozpálí doběla.

Když spáchají ve vaší země přistěhovalci další z řady odporných zločin a vámi zvolení politici se budou místo vyjádření soustrasti pozůstalým a realizaci konkrétních kroků jen starat o to, aby to někdo nezneužil proti jiným přistěhovalcům, tak přestanete své zvolené zástupce úplně respektovat.

Když budou narůstat ve větších městech no-go zóny (už i ofiko média o tom píšou) a vláda bude tvrdit, že nic takového není a vy byste měl o takových věcech držet hubu, budete samozřejmě svírat pěsti.

loading...

Když si budete číst o africkém migrantovi s mačetou, který přepadl dvojici ve stanu, dívku vyvlekl ven a brutálně ji znásilnil, budete lapat po dechu. Protože se to může stát i vám. Kdekoli po celé zemi. Všude jsou totiž uprchlí centra a ubytovny.

Když se dočtete o afghánském migrantovi, který přepadl, utopil a znásilnil mladou studentku medicíny a ještě se ukáže, že lhal o svém věku a jeho pěstouni se o něj vůbec nestarali, smutek a hněv vás prostě a jednoduše ovládne.

Když budete poslouchat političku od Zelených, které chtěla Merkelová do vlády, která otevřeně říká, že se těší, až přistěhovalci přečíslí Němce, nebudete věřit svým očím.

Když budete muset žít ze strachu z teroristických útoků a od vlády poslouchat, že takový je prostě dnešní svět, tak je pošlete do hajzlu.

Když budete číst oficiální zprávy, jak v zemi roste počet salafistů a zpravodajci je místo zatýkání jen monitorují, budete si ťukat na hlavu.

Když se dočtete z knihy bývalého starosty přistěhovalecké čtvrti Neukolln (a pozor, byl členem SPD!), jak z jeho zkušeností přistěhovalci až neuvěřitelným vůbec nerespektují německé zákony a zneužívají liknavosti a nerozhodnosti úřadů, tak se zděsíte.

loading...

Když uvidíte záběry z policejního zásahu proti rozvětveným arabským rodinným klanům z Libanonu, kterým jste zkraje 80. let poskytli azyl, a oni teď prodávají drogy, ilegální do země převážejí migranty, kradou, páchají násilí, atd., tak prostě budete jen stát s otevřenou hubou.

Když dojde k teroristickému útoku a média následně odhalí, že jeho strůjce dostával podporu v řádu tisíců eur na různých místech země, tak prostě neuvěříte.

Když se dozvíte, že se úřadům konečně podařilo po letech deportovat bývalého tělesného strážce a islamistu do jeho rodného Tunisu a soud nařídí, aby byl poslán zpátky z obav, že bude v tuniském vězení mučen, začnete se hystericky smát.

Když sotva vyjdete s penězi a v televize pak vidíte reportáž, jak afghánský migrant dostal pro sebe a své dvě manželky velký dům a ani vlastně nemusí pracovat a chce si přivézt ještě třetí manželku, začnete přemýšlet o tom, jestli jste se neocitli někde v blázinci.

Když čtete o všech těch znásilněních, bordelu, vraždách ze cti, absolutního disrespektu k policii, německým zákonům, tradicím atd, a na druhé straně slyšíte Merkelovou s tím jejím „Wir schaffen das“, tak se prostě naštvete a půjdete to všechno vymlátit.

Gratuluji německým politikům, které ovládla zhoubná ideologie multukulturalismu a politické korektnosti, k vytvoření ideálních podmínek pro občanskou válku a držím palce lidem nejenom z Chemnitzu, ale i dalších německých měst a obcí.

loading...

Čtěte dále:

Propagandistická ofenzíva aneb muslimové odsuzují ... iDnes.cz informoval o propagandistické kampani německých islámských organizací, které v pátek organizovaly veřejné projevy odsouzení chování islámskéh...
Když nepracující fakan nikdy nepracujícího disiden... Saša Uhlová mě v tom svém dokumentu rozesmála. Neomarxistká, která v životě nepoznala pořádnou práci, se podivuje tomu, že pokladní někdy dělají dvaná...
Proč média informují o zabití přivandrovalce, když... Prý někde v Německu zmlátili Eritrejce a jinde Syřana. Vůbec nevím, proč se o tom v Německu píše. Vždyť tamější média přece zpočátku o zločinech migra...
Ekonomické útoky jako politický nátlak? Když explodovala aféra VW, nejprve jsem si nedokázal vysvětlit, proč vlastně postihla právě tuto automobilku. K pochopení celé kausy mi maně pomohl bl...
Je ve Švédsku ještě demokracie nebo už diktatura?... Umíte si představit, že jste dítě s nějakým přesvědčením, zálibou či talentem a že by vás odebrali z vaší biologické rodiny a dali vás do pěstounské r...
A bude hůř… Snaha o utajování skutečnosti je historická věc, stará minimálně se vznikem prvních kmenových válek popsaných už v Bibli. Ovšem s touto činností souvi...
Německo negrů? Fikce nebo realita? REALITA! Minulý adventní víkend jsem strávili s rodinou v Drážďanech v Německu u přátel (běloši a Němci) a zde je malá obrazová reportáž ze sobotních nákupů…. ...
Přivandrovalí parazité zablokovali město; Takto se... Nový pochod 200 protestujících nelegálních migrantů se konal dnes ráno, 13 km od mého bydliště. Tam, kde byla 17 března brutálně napadena místní žena ...
Plešatý Slávek Sobotka si hraje na Merkelovou: ... Sobotkova vláda, která se tváří jako obránce naší země před migrační vlnou z jihu, testuje otevření další "fronty" z východu. Vypadá to nevinně: Připr...
Výzva k občanské bdělosti Tak nám pánové Bartoška a Dyk zabili státní svátek! Vyhlásili Týden občanského neklidu. Nevím, jak komu, ale mě to připadá jako další krok k pokusu o ...
loading...