Proč někomu vadí zveřejnění zatykače sadistického Chemnitzského vraha?

Zadržení násilníků z Chemnitzu, kteří připravili o život mladého muže nevyvolalo válku v ulicích bezdůvodně….
Někdy je zapotřebí zastavit se, podívat se do zrcadla a uvědomit si kdo jsme. A kdo jsou oni.

Málokdo si totiž nyní uvědomuje základní pravdy, o této doposud málo prozkoumané události. Sám fakt, že existuje problém, kteří politici dlouho neřešili a nyní se vrací jako bumerang, je alarmující. Koneckonců v zatykači samotném je popsán poměrně detailně průběh usmrcení Daniela H. Pokud je někdo 24 krát bodnut nožem do hrudníku, nejde o běžnou, nýbrž rituální a sadistickou vraždu. Když už pro nic, tak proto, že nejméně dvacet z těch ran oběť už ani nevnímá ani se jim nemá šanci bránit.

Míra civilizovanosti nelegálních migrantů, kteří poslední léta proudí po statisících do Evropy je různá. Ale pokud si sem přivážejí tyto hodnoty svého světa, tak je na čase je tu nechtít.

Jenže to by nebyli politici, aby místo nad surovým průběhem této popravy mladého člověka se raději nepohoršovali nad tím, že ten dokument spatří světlo světa na internetu. Aniž by přitom byla porušena práva vrahů.

A přitom tu máme ty nejrizikovější..

Zejména Eritrejce, Maročany, Afghánce, nebo Syřany. O takové hodnoty tu nikdo nestojí. Bodat někoho již umírajícího a zcela bezmocného dlouhé minuty do hrudníku, to patří do jiných kultur a ne do Evropy.

Takové divoké kultury tu nikdo nechce.Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském