Kritika mu-slimáků se bude brutálně trestat?

Když si pročítám německá média, tak začínám nabývat dojmu, že problém současného Německa nejsou no-go zóny, migrantská znásilnění a vraždy, vraždy ze cti, hrozba teroristických útoků, těch asi 12 000 salafistů, radikalizovaní imámové v mešitách, disrespekt muslimských přistěhovalců k zákonům a tradicím země, ale spíš ti, kdo výše uvedené věci nechtějí jen tak přecházet a ohrazují se proti nim.

Vepř šoustá Mohameda do řiti

Problém vlastně vůbec není ta vražda, ale následná reakce obyčejných lidí, kteří toho už mají dost a mainstreamová média a politici je označují za nácky, příznivce krajní pravice apod. V médiích se předhánějí politici, profesoři, sportovci, zpěváci a další tzv. osobnosti, aby „hlasitě/ostře/nekompromisně odsoudili ty demonstrace v Saské Kamenici.

Všichni jsou hrozně šokováni a dělá se jim z toho zle.

Většina z nich v první větě řekne „Ta vražda je samozřejmě špatná věc, ALE….“ a pak pokračují v dalších dvaceti větách, jak je strašlivé/děsivé/šokující, že si někdo dovolí kvůli tomu vyjít do ulic. No, někdo, samozřejmě náckové, fotbaloví chuligáni, nevzdělanci, psychopati, rasisti, xenofobové atd.

A když už se hovoří o tom násilí, které prý bylo v Saské Kamenici rozpoutáno proti přistěhovalcům, nechť hodí německé úřady na stůl statistky k násilnostem proti Němcům a proti migrantům. Vsadím boty, že terčem většíh počtu útoků byli Němci ze strany migrantů a ne naopak.

Samozřejmě s ohledem na to, kolik žije v Německu původních obyvatel a kolik migrantů. To budou jasná čísla, od kterých se dá odpíchnout dál, ne?

Jinak myslím, že úřady a levicoví politici jsou teď spokojeni. Došlo k několika násilnostem, na demonstraci se objevilo pár nácků a všichni teď mohou hystericky volat po tvrdém zákroku proti „pravicovým extremistům. To je teď asi ten úplně největší problém Německa. Že pár magorů v Saské Kamenici zvedlo pravici k nacistickému pozdravu.

Tudíž je třeba tvrdě potrestat každého, kdo kritizuje islám, muslimy, multikulturalismus, liberální přistěhovaleckou politiku. Šrouby se patrně ještě víc utáhnou. Největší chudáci totiž nejsou ti zavraždění a znásilnění Němci, ale migranti, na které někdo plivl a nepustil je sednout v tramvaji.

Každopádně těm lidem, kteří už toho mají dost a vyšli do ulic, držme palce. V Saské Kamenici se bojuje i za Prahu!