Medvídek Gríša sežral v Tomsku celou místní gay komunitu

Dneska se asi pan Facebook vyspinkal dorůžova, když schválil reklamu na tento neskutečně krutý lidský příběh, který si dělá legraci z tak vážných věcí, jako je kompletní vyžrání gay komunity homofobním medvídkem Gríšou…Možná se blýská na lepší časy!

Teploušský pornoherec Jakub Janda

Medvídek Gríša sežral v Tomsku celou místní gay komunitu

Tomsk, (fň!) – Zděšení zavládlo v ruském městě Tomsk poté, co místní lidskoprávní aktivisté zjistili, že medvědovi Gríšovi v místní ZOO servírovali jeho ošetřovatelé příslušníky zdejší gay komunity. „Netušil jsem, co mi do misky dávají. Kdybych věděl, že jde o homosexuály, v životě bych to nepozřel,“ dušuje se zaskočený medvěd.

Místní úřady dávají od tragického případu ruce pryč a tvrdí, že jde jen o protiruskou propagandu. „Nic takového se nestalo. Jak by mohl medvěd Gríša sežrat příslušníky zdejší gay komunity, když my jsme tady žádné homosexuály nikdy neměli? Kdo vám to vlastně řekl? Mohli byste mi dát jejich jména, adresy a čísla dresu?,“ dotazoval se gubernátor této oblasti Andrej Zevlov.

„Je neuvěřitelné, co se v Putinově Rusku může stát. V Tomsku jsem shodou okolností před lety natáčel artový film pro náročného gay diváka a udělal jsem se…tedy….udělal jsem si v tomto městě mnoho přátel. Pokoušel jsem se je obvolávat, ale pokaždé se na druhé ozvalo jen bručení. Gríša sežral opravdu všechny a ve světě uznávaná gay komunita z Tomsku je tak minulosti,“ neskrývá smutek Unda.