Zelení chtějí v Praze migranty

Blíží se komunální volby a strany se předhánějí v tom, jak nejvíce zaujmout své voliče. Zatím asi největší šok si připravila strana Zelených.

Ilustrační snímek

Strana Zelených byla vždy tak trochu výstřední, či prostě jiná. Ovšem to, s čím přišla teď, pár týdnů před volbami, je opravdu silná káva. Totálně proti proudu, proti náladě drtivé většiny voličů, přišla strana s tím, že Praha potřebuje migranty. Ne pár desítek..stovek..Ale klidně prý až pět tisíc.

Zaplní díru na pracovním trhu, respektive obsadí pracovní místa o které nemají Češi zájem. Alespoň tak si to představuje jeden ze členů Zelených, který s nápadem přišel.

Panečku to je myšlenka! A tento člen se chce stát pražským primátorem.. V dnešní době, kdy je nálada v Evropě těžce protimigrantská, je tato myšlenka dost odvážná.

Řekl bych, že si Zelení tímto odvážným plánem pod sebou podřezali větev ještě před volbami. Anebo je to promyšlený tah, jak na sebe strhnout před volbami pozornost? Ukázat, že se nebojí jít proti všem? Nevím, nejsem politolog. Ale doufám, že jim tento zoufalý krok nevyjde…


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském