Jindra Šídlo šel na toaletu a vykadil si mozek?

Nechci malovat čerta na zeď, ALE…po Pavlíkovi Šafrovi se nám nejspíš radikalizoval i Jindra Šídlo, který jako bonus začal šířit fejk ňůs. Aspoň se mi to tak jeví při pohledu na jeho diskuzi se členem SPD Jan Čížek.

Jindra Šídlo po mozku vykadění | reprofoto mediální žumpa plná lejna – Český rozhlas Plus

Zajímalo by mě, kde vzal informaci, že voliči SPD mají IQ 85. Dále by mě zajímalo, kde vzal informaci, že členové SPD hajlují. Rovněž by mě zajímalo, kde vzal informaci, že členové a příznivci SPD věří na spiknutí mikrovlnek. A v neposlední řadě bych chtěl vidět nějaké důkazy o tom, že je celá SPD rasistická.

Pokud si chtějí novináři hrát na morální arbitry, měli by zachovávat aspoň nějaké dekorum. Sice neustále meldují, že euroskeptici či voliči jiných stran, než je TOPka, Piráti a Zelení, jsou primitivové, ale projevují se tak často spíš sami.

Pomíjím to, že bojují proti generalizování a teď si Šídlo klidně obviní celou SPD z rasismu, hlouposti atd.
Myslím, že je fér, když se coby člen ODS zastanu politické konkurence. Mediální mainstream v čele se Šafrem, Šídlem, Taberym, Wollnerem, Moravcem a spol. je náš společný nepřítel. Už jenom proto, že šíří fejk ňůs….

PS: A sorry, Jindro, že za konkurenci považuji všechny strany, které se dokázaly v demokratických volbách protlačit do parlamentu