Mírumilovní? Ne! Za ironii vyhrožují smrtí

V posledních hodinách dostávám emaily, ve kterých mi kojící matky vyhrožují smrtí. Od stranických kolegů zase dostávám výhružné emaily kvůli tomu, že jsem předčasně prozradil, že chceme kojící matky tvrdě trestat.

Josef Provazník | foto: archív autora

Doufám, že jste, Stanislav Dupač, spokojen. Zničil jste moji slibně se rozvíjející politickou kariéru a udělal ze mě vycukanou trosku, která žije ve strachu, že jej rozlícený dav kojících matek bude lynčovat přímo na ulici pomocí svých nalitých prsou.

Ironický text zde: Kojení na veřejnosti bych mírně trestal

Jo a před chvílí se sebrala moje manželka a odešla s pláčem (a bohužel ani s jednou z našich zlobivých ratolestí) bydlet ke své mamince. Povídala něco o tom, že si vzala lidskou zrůdu. Ach jo :-(.
Kdo vás na mě pozval, proboha?

Někdo od Pirátů? Někdo z Ústředí muslimských obcí? Někdo z mých spoluhráčů? Někdo z mých věřitelů? Některá z mých milenek? Některý z těch, které jsem okradl při velké vlakové loupeži v roce 1879?

PS. Z tohoto komentu si taky udělejte screnshot. To by se mohlo líbit a třeba za to získáte aspoň 12 lajků.

Stanislav Dupač, pokud chcete vědět, proč vám tykám a jednám s vámi jako s hlupákem, tak jen proto, že hlupák jste.
Jenom hlupák může vzít nedůležitý fejs koment řadového člena ODS o kojení a omlátit jej o hlavu celé straně.
Jen skutečný hlupák nevidí v tom komentu nadsázku a začne hystericky povykovat, že chce ODS něco zakazovat.
Jen hlupák si myslí, že když začne hejtovat nějakého Provazníka, vytříská z toho pozornost a moře lajků.

Jen hlupák si může myslet, že když začne hysterčit nad komentem řadového člena ODS, tak tím nějak této straně uškodí.

Máte z toho asi osm lajků, včetně jednoho mého, a to je asi tak vše.
Trochu mi připomínáte mého bývalého příznivce Daniel Gajdoš, který si před pár týdny usmyslel, že ze mě na fejsu udělá nácka kvůli mým komentům o fotbalu.

Získal za to asi tak pět lajků a tím to haslo. Dnes už o něm nikdo neví a těch pět minut pochybné slávy mu za to nestálo, protože až jednou budu prezident, tak ho nechám za tuhle klukovinu uvěznit a ještě před tím stáhnout z kůže.

A ještě jedna rada na závěr, když chcete hejtovat ODS, musíte si vybrat nějaký hodně viditelný cíl. Voliče či naopak hejtery ODS žádný řadový člen Provazník nezajímá, „vy vole“…