Juvenilní justice je výrobna psychicky nemocných psychicky nemocnými

Norským Barnevernetem otřásá skandál. Jednoho z jeho čelních psychiatrů odsoudili za držení snímků dětí se sexuálním zneužíváním dospělými. To mi jen dokazuje, že tento systém je výrobna psychicky nemocných psychicky nemocnými.

Anders Breivik | taky byl v péči norské sociálky Barnevernet | repro: NBC News

Jeho jméno sice zveřejněno nebylo, ale je to jeden ze čtrnácti členů expertní komise, která v Norsku hraje klíčovou roli při odebírání dětí z rodin a posuzování, zda má být dítě vzato do pěstounské péče. Tento muž si stáhl z internetu, a teď se podržte, 200 tisíc fotografií a 12 tisíc videí, kde bylo zachyceno sexuální zneužívání dětí nebo děti jako sexuální objekty. Za to byl teď odsouzen na dva roky vězení.

Co z toho vyplývá? Tomu člověku jistě nešlo o dobro dětí. Ten měl zřejmě naopak radost z toho, když děti trpí. A co jiného je násilné odebírání dětí z rodin za často banální nesmysly, jako je „nedostatečný oční kontakt s dítětem“, „nadměrný oční kontakt s dítětem“, „nedostatek pomerančů v lednici“, „jezení sladkostí jindy než v sobotu“ a podobně? Samozřejmě, že je to pro dítě traumatické. Kdybych já jako dítě byl takovým to způsobem za takovéto malichernosti odebrat ze své rodiny a přidělen do nějaké cizí, jistě by to pro mne bylo trauma na entou. A samozřejmě je to trauma i pro ty rodiče, kterým takto vzali děti. A tak se odvážím tvrdit, že tento barnevernetovský psychiatr a jemu podobní si tak v rámci systému juvenilní justice vychovávají jedině své budoucí pacienty.

Proto nedopusťme, aby se tento neomarxistický mor zvaný „juvenilní justice“ dále rozlézal po Evropě. Dělejme také všechno pro to, aby náhodou nějakého politika nenapadlo něco takového zavádět i u nás.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském