Utrpení ukradeného přivandrovalce; Nechtělo se mu plodit, tak si mu-slimáka koupil jako ve zverimexu pejska

Ty obrázky šťastné české rodinky, která má svoji asi šestiletou holku a adoptovala jí sedmnáctiletého brášku z Afghánistánu, mě dojímají. Zároveň je mi ale toho kluka líto. Jenom proto, že se tátovi už nechtělo souložit s mámou, tak si na to převedl domů mladého Afghánce. Koupil si ho, jako kdyby ten kluk byl nějaká věc.

Josef Provazník | foto: archív autora

Ten kluk mohl mít ve svých sotva třiceti před sebou ještě kus šťastného dětství tam u nich doma. Ale teď z něj bude jen sexuální otrok pro paní domu. A na HateFree Culture to ještě oslavují. Jen doufám, že se tomu sotva třicetiletému afghánskému děcku podaří utéci dříve, než dospěje jeho malá sestřička.

Obávám se, že až to její matku pustí, bude chudáka Afghánce zneužívat i ona :-(….Je mi zle z toho, co jsme my bílí lidi kvůli sexu schopni udělat. Stydím se za to, že jsem bílý Evropan!

PS. Díky autorovi článku Lukáši Houdkovi, který vystudoval romistiku na FF UK v Praze. Zároveň díky HateFree Culture za to, že je, páč jinak nevím, kde by se Houdek s takovým „vzděláním“ upíchl. Romea přece nemůže zaměstnat všechny, že jo….