Co je neomarxismus

iDnes dnes vydala článek, v kterém se nám snaží namluvit, že neomarxismus v podstatě neexistuje a že je to jen nádávka. Děkuji redakci, že toto téma otevřela. Neomarxismus, bohužel, nadávka není – je to nebezpečná ideologie.

Lidské hovado a zmrd Soros | foto jungefreiheit.de

Neomarxismus je ideologie s hlavním cílem zničit národní kulturu (pravidla, hodnoty, tradice identitu), protože ji vidí jako překážku k moci. Děje se tak ve jménu tzv. znevýhodněných (utlačovaných) menšin (Romové, migranti, muslimové, homosexuálové, LGBT, feministky), které se stávají „posvátné“ a naproti tomu ochránci národní kultury se stávají smrtelnými nepřáteli „pokroku“ – fašisté, (neo)nacisté, xenofobové, rasisté, ..

Starý (klasický) marxismus byl zaměřen na ekonomiku a nesmiřitelný boj o vlastnictví výrobních protředků: kapitalista vs dělník. Neomarxismus je zaměřen na kulturu – národ vs tzv. znevýhodněné menšíny: nesmiřitelný boj o to, podle jakých kulturních pravidel se bude v zemi žít.

Bohužel, vždycky je to boj o moc a vždycky je někdo třetí vzadu. Dříve komunisté, nyní neomarxisté (bojovníci za „sociální spravedlnost“) a především finanční spekulanti jako je např. Soros, kteří chtějí svět bez hranic a národů (globalisté) – svět, kde vládnou jejich pravidla díky nadnárodním institucím (OSN, EU, MMF, atp.) a politickým neziskovkám placených nejen globalisty ale dokonce i z našich daní.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském