Slušný prezident? Ano, ale …

Ano, prezident by neměl být vulgární. To by se dít nemělo, ALE… ono by se toho nemělo dít mnohem víc… Ombudsmanka, placená z našich daní, společně s neziskovkami pořádá hon na paní ředitelku Kohoutovou.

Miloš Zeman | reprofoto: parlamentnilisty.cz

Europoslankyně Šojdrová rozpoutává hysterii kolem syrských sirotků, aby uhrála politické body. Rozdělování společnosti se tomu, jazykem „slušnějších lidí“, říká…

České úřady nekonají v případě ukradených sourozenců Michalákových norskou sociálku Barnevernet.

Mediální mainstream, včetně veřejnoprávní ČT, systematicky ostrakizuje ty, kteří zastávají jiný názor.

Bez dotací už nejsou někteří schopni ani upéct housku, postavit kadibudku a zasadit strom.

Každoročně vycházejí ze školy studenti desítek nesmyslných humanitních oborů (genderová studia, neziskový sektor atd.), kteří si nikdy nenajdou práce jinde, než na dotovaných „pracovištích“…

Kritici Evropské unie, liberální přistěhovalecké politiky, pochodů hrdosti a dalších výdobytků dnešní doby jsou nálepkování stejně jako před rokem 89 odpůrci komunistického režimu.

Jakési brněnské divadlo hraje hru, kde si muslimka vytahuje z vagíny českou vlajkou.

Politiku ovládá levicový aktivismus, založený na pokrytectví, falešném moralizování a neuvěřitelném kýči.

Nedostudovaný ex-gay pornoherec je považován za „bezpečnostního analytika“ a nositele evropských hodnot.

Člověk, který ukazuje na veřejnosti zadek, kleje jako .urva a tvrdí, že za hanobení památky Václava Havla by mělo následovat znásilnění letlampou, bude starostou Řeporyjí.

Levicoví extrémisté jsou vždy označováni za aktivisty, kdežto lidé z opačného pólu vždy za „pravicové extémisty“, „pravicové radikály“, „pravicové populisty“.

Vzdělávací instituce opět najely na praktiky z období před rokem 1989 a jedou propagandu. Do škol jen místo pohraničníků chodí propagátoři multikulti, genderismu a politické korektnosti z neziskovek.

Šéf Pirátů, který podepisuje antisemtiské petice, pochoduje v jednom šiku s extremistickou Antifou, je miláčkem mediálního mainstreamu. Naopak šéf SPD je považován za největšího škůdce naší demokracie.

Už zase se některé věci na veřejnosti říkat nesmějí, aby na vás vedle bdělých státní orgánů nesesypaly samozvaní ochránci pořádku z fašistických levicových bojůvek.

Všechno to výše uvedené by se, objektivně vzato, dít prostě nemělo. A přesto se děje. A aniž bych souhlasil s tím, aby prezident ČR používal takový slovník, skutečně naše životy negativněji ovlivňuje několik vulgarit pronesených v éteru?