Stáhneme vojáky z Afganistanu, nebo je tam necháme postřílet?

Další zbytečná oběť v Afghánistánu z řad našich vojáků. A určitě ne poslední. Pozůstalí se budou utěšovat tím, že smrt jejich syna, manžela či bráchy měla smysl. To samé budou tvrdit i naši vojenští potentáti. Velká slova uslyšíme i z úst některých našich politiků. „…Jsme loajální spojenci. Bráníme západní civilizaci…“…..atd.

Český voják v Afganistanu | reprodukovaná fotografie MO ČR (mise.army.cz)

A mezitím bude ministr zahraničí Petříček volat po přijímání dětí z těchto kulturně i nábožensky tolik odlišných zemí. Šojdrová se bude dál nakrucovat před kamerou a možná i ronit slzy (po cibuli), až bude líčit, jak otřesná je situace v řeckých uprchlických táborech.

Přijmeme těch 50, pak možná 100 a vlastně proč ne 1000 syrských/afghánských/iráckých dětí. Většina z nich se integruje a třeba jen 10 z nich bude mít za 10-15 let trochu neklidné období. Jako to je obvykle v západoevropských zemích.

I v té době budou naši vojáci bojovat za „správnou věci“ v Afghánistánu. Do té doby jich zemře třeba dalších pět. Zároveň dospějí ti sirotci a z těch 10 se třeba jen jeden tak trochu „zblázní“, dá se na radikální islám a pobodá někoho na ulici, případně vezme rukojmí

Jako třeba ten Syřan, co teď „řádil“ v Kolíně nad Rýnem. Původně žádal o azyl v České republice a Německo jej jen nestihlo vrátit k nám. Kdyby ano, možná by něco provedl tady. Někde na Václaváku, ve Vodičkově ulici. Prostě tam, kde si to nikdo z nás nedovede představit, protože Berlín, Mnichov nebo Brémy jsou přece tak daleko….

A mezitím bude dál Juncker a jeho následovníci vykládat, že až přijmeme, bude si nás Brusel konečně vážit. Domácí i zahraniční neziskovky budou vést svoje kampaně, placené kdo ví kým, za více multikulti a více rozmanitosti v naší zap.děné a moc „české“ společnosti. Ještě, že už bude platit ta Istanbulská úmluva…..

Lodě s africkými inženýry. lékaři a programátory budou dál přijíždět přes Středozemní moře. Mediální a politický mainstream bude dál ostrakizovat jakoukoli kritiku islámu, liberální přistěhovalecké politiky a ideologie multikulturalismu…Budou se konečně natáček seriály s muslimskými herci, jak navrhují v té jedné studii….

Do škol budou dál chodit lidé z Člověka v tísni a dalších neziskovek, aby naše děti „vzdělávali“ v oblasti „lidských práv, obohacování jinými kulturami “ atd.

Právě z těchto důvodů umírají čeští vojáci na druhé straně světa zbytečně. Argument, že „díky tomu se to nepřenese“ k nám, už dávno neplatí. Dávno „TO“ tady je. I za přispění těch, kteří tak procítěně hovoří o vojenských misích v Afghánistánu….