Člen ODS tvrdě setřel Moláčka: Reakce na sračkometaře Moláčka z hovnometu Deník N

Odpověď na debilní dopis Moláčka, který jako statečný sračkometař publikoval v hovnometu na šíření nenávisti a propagandy pod označením Deník N (Deník Nul pro Nuly) … Jednou z osobností, které u příležitosti státního svátku České republiky přijaly vyznamenání z rukou prezidenta Miloše Zemana, je i ředitelka Střední zdravotnické školy v Praze Ivanka Kohoutová, známá z kauzy muslimských šátků. Vyznamenání převzala jako „statečná žena v boji s netolerantní ideologii.“

Sračkometař Jan Moláček z hovnometu Deník N | reprodukovaná fotografie z mediální žumpy plné lejna ČT

Následující fiktivní dopis by prezidentovi napsala, kdyby jí skutečně byla. (sračky Moláček metal ZDE.

Má odpověď jako člena ODS, kterému to nedalo:

Vážená paní Kohoutová,
přečetla jsem si dopis, který můj syn Jan Moláček prostřednictvím Deníku N adresoval prezidentu Miloši Zemanovi Vaším jménem a musím přiznat, že jsem z jeho vyznění byla velmi smutná. Hned na začátku musím zároveň poznamenat, že ačkoli tomu dopis nenasvědčuje, můj syn není v jádru zlý člověk.
Bohužel má ale od narození poněkud posunuté hranice vnímání toho, co je správně a co naopak již neakceptovatelné. Toho, co je ještě v normě a toho, co je již tzv. za čárou. Musím se smutkem v duši konstatovat, že dopis mého syna patří bohužel do té druhé kategorie.
Vrozenou absenci, citu, taktu a empatie se Honza vždy snažil kompenzovat unáhlenými kroky, které měly výše zmíněný hendikep zakrýt. Jako příklad mohu uvést jeho okázalé chlubení, že pomohl převézt přes hranice několik uprchlíků. A takových zkušeností s ním mám jako jeho matka skutečně spoustu.
Přijměte, prosím, omluvu za mého syna a nemějte mu to za zlé. Jako jeho matka jej znám asi nejlépe na světě a opět musím opakovat, že Honza není zlý člověk. Můj syn si bohužel neuvědomuje, jaké to je stát se obětí štvanice a vzhledem k jeho vrozeným vlastnostem mu nebylo dáno rozpoznat jisté skutečnosti, které souvisejí s ideologií multikulturalismu a politické korektnosti.
Zároveň bych Vám chtěla poblahopřát k udělení státního vyznamenání a vyjádřit přání, abyste již nikdy nebyla vláčena po soudech a mohla se v klidu věnovat své práci a rodině. Přeji vše dobré a chce se mi věřit, že Vám již můj syn nebude dále vstupovat do života tak, jak to činily po celé tři roky vláčení po soudech neziskové organizace a ombudsmanka Anna Šabatová.
Chce se mi věřit, že tím odsouzeníhodným dopisem nechtěl Honza rozpoutat další štvanici na Vaši osobu. Jako jeho matka prostě musím věřit v to, že všechny jeho kroky jsou motivovány dobrými úmysly…i když může být realita třeba i jiná.

S úctou
pí Moláčková v. r. , matka novináře Jana Moláčka