Antifa není mírumilovná organizace, která bojuje proti fašismu: Antita se naopak fašismem inspirovala a hájí jej

Člen španělské Antify před pár měsíci zavraždil muže kvůli kšandám v národních barvách. V Německu bojůvky Antify pravidelně šikanují své ideové odpůrce. Narušují jejich shromáždění, vyhrožují, démonizují, slovně i fyzicky je napadají.

Antifa – fašističtí levicoví teroristé a vrazi | repro: Newsweek

V některých státech USA je Antifa pokládána za teroristickou organizaci. Ve většiny z nich potom minimálně za extrémisty. Naposledy napadla Antifa dům moderátora Fox News.

V České republice pochoduje předseda parlamentní stran (Ivan Bartoš/Piráti) po boku Anftify za přijímání uprchlíků, fotí se u rasistických nápisů „Good Night, White Pride“ a ještě je na to pyšný s tím, že prý tak „bojovat“ proti fašismu“.

Připomínám, že Antifu v roce 1932 zřídila německá Komunistická strana a v rámci komunistické ideologie byly po celém světě byly vyvražděny desítky milionů lidí.

Přesto má Bartoš, mj. kámoš trockisty a obdivovatele Hizballáhu Májička, v médiích dveře otevřené a je považován za slušného a nadějného demokratického politika.

A to přesto, že jeho partaj podporovala ilegální zábor Kliniky, on sám podepisoval antisemitské petice atd. atd. Už jsem to tady psal mnohokrát, ale budu to psát pořád dokola. Třeba až do aleluja.

Tabery, Fendrychu, Lipolde, Švehlo, Wollnere, Fridrichová, Šafre, Jandourku, Pehe, Veselovský, Drtinová a další „slušňáci“, kdy se vedle SPD, Babiše nebo Zemana začnete se stejnou péči věnovat i Pirátům?


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském