Poděkování vládě

Vážená a milá česká vládo, chtěl bych ti poděkovat za to, jak jsi se postavila čelem k něčemu, co je nám diktováno snad odkud z nějaké „supermasivní černé díry ve středu naší galaxie“ a odmítla jsi globální pakt o migraci.

Satanský islám

Člověk by čekal, že v současné migrační krizi země světa přijdou s něčím, co migrantům bude ztěžovat touhu po zemích, kde jim podle nich mají tzv. „pečení holubi sami létat do úst“. Ale ono ne, oni naopak přijdou s něčím, co ani nezná rozdíl mezi legální a nelegální migrací. A proto je velmi dobře, že česká vláda řekla, že se k něčemu takovému nepřipojí. Vyslechla tak hlas českého lidu a postavila se na jeho stranu.

Je to samozřejmě krok správným směrem. Jen si tak představuji, že kdybychom měli vládu, ve které by seděl někdo jako Kalousek, Schwarzenberg, Gazdík, pirát Bartoš či další jim podobní pražskokavárenští politici, zda by se k takovémuto odvážnému kroku taková vláda přiklonila. Silně pochybuji. Bojím se, že ti by se naopak těmto podivným mezinárodním sílám chovali tak, že by před nimi jejich nosy byly skoro až na zemi a žádné takové odmítnutí by se zřejmě nekonalo.

Proto děkuji té současné vládě, že něco takového odmítla. Věřím, že díky tomu by se nemusel v příštích letech (a snad i desetiletích) zvyšovat v naší zemi počet lidí, kteří by chtěli věřit v nějaké nadřazenecké náboženství, jejichž kultura je s tou naší neslučitelná. Takže ještě jednou, vládo, děkuji.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském