Co když je korunní princ Saudské Arábie Nostradamův „Mabus“?

„Napaulon Roy“, „Hister“ a „Mabus“ To jsou tři tzv. antikristové, které tak ve svých vizích v 16. století nazval Prorok Nostradamus. Jsou přirovnáváni k Napoleonovi a Hitlerovi. Ale, kdo má být ten třetí „Mabus“? Něco mne napadlo:

Pohled zrůdy – Mohamed bin Salmán

O tom třetím Nostradamovým antikristovi se mezi jeho vykladači vede sáhodlouhlá debata. V jeho slově „Mabus“ už mnozí hledali například G. Bushe mladšího, Baracka Obamu nebo Usamu bin Ladina. Není také bez zajímavosti, že jeden z aktivních amerických předních politiků, který byl jak guvernérem státu Mississippi, americkým velvyslancem v Saudské Arábii a později i spolupracovníkem prezidenta Obamy, se jmenuje přímo „Ray Mabus“ (viz ZDE). Ale už je to starší pán. A tak bych toho Nostradamova Mabuse hledal spíš někde mezi mladšími. A mám skutečně typ.

Nedávno svět šokovala vražda opozičního saudského novináře Džamala Chášukdžího, ke které došlo na saudskoarabském konzulátu v Istanbulu letos 2. října. Přitom se předpokládá, že do této vraždy byl zapleten saudskoarabský korunní princ Mohamed bin Salmán.

Saudská Arábie, jak známo, je pravděpodobně v současné době vůbec nejhorší politický režim na naší planetě. Je to absolutní monarchie postavená především na islámu a na islámském právu šaria. V současné době ji vládne král Salmán bin Abd al-Azíz. Jenže tomu je už 82 let a údajně už trpí demencí. Proto nemusí být daleko doba, kdy na saudský trůn usedne současný korunní princ, již zmíněný Mohamed bin Salmán, kterému je v současné době 33 let (viz ZDE).

A teď, milí čtenáři, víte jak se tomuto princi přezdívá? Buď „Malý Saddám“ (ZDE), což asi o jeho povaze svědčí hodně. A nebo také podle jeho iniciál jako „MBS“. nemůžu si pomoci, ale toho Nostradamova Mabuse v tom jméně zkrátka vidím. A tak se domnívám, že nás před jeho budoucí vládou a jeho kroky varuje přímo již zmíněný věštec ze 16. století. A proto si myslím, že by si svět měl dát na něj v současné době zatím alespoň pozor.


Převzato bez vědomí autora z veřejného zdroje v rámci úřední a zpravodajské licence podle § 34 zákona 216/2006 Sb., o právu autorském