Byl jsem na ústředí náckovské akce Bílých heterosexuálních mužů

Chtěl bych jen na okraj zmínit, že včera jsem na ústředí některé věci z té zlé náckovské akce Bílých heterosexuálních mužů nehlásil. Neříkal jsem tam například, že na akci byla přítomna Klára Samková.

Josef Provazník | foto: archív autora

Taktně jsem pomlčel, že tam Adam Mikulášek vyhrával ruské časťušky a Petr Hampl vybízel k puči. Stejně tak jsem styčnému důstojníkovi nehlásil, že tam všichni měli na klopě obrázek Putina. Zamlčel jsem, že jste si tam dělali zlou legraci z genderu atd.

Ale, přátelé, chtěl bych na vás, zatím po dobrém, apelovat….Prostě, vykašlete se na podobné akce. Nikomu a ničemu to neprospěje.

Vy sami si akorát pohoršíte. Mohu prozradit, že před tou hospodou byly připraveny pořádkové oddíly Českých elfů a stačilo jedno slovo a jejich členové by vymlátili celou hospodu.

Já jsem velmi pro humor, ale ona je legrace a ???????. To první je v pořádku, to druhé už ne. BISce se prostě podobné akce moc nelíbí a ostatním úřadům také ne.

Když musíte, tak si takové akce pořádejte v užším rodinném kruhu. Udělejte si k tomu něco dobrého k jídlu, zatáhněte závěsy, pusťte tlumenou hudbu a pak si tam vykládejte ty svoje podvratné řeči.

Pokud by se ale měla konat další podobná veřejná akce, už by to nemuselo dopadnout dobře.

Berte to ode mě jako takovou přátelskou radu a doufám, že se na našem vzájemném vztahu nic nemění a stále zůstáváme na stejné lodi. Nemusíte se vůbec bát přede mnou otevřeně mluvit a psát cokoli. Opravdu cokoli.

Jsem tady pro vás.